Aycell i kopyalamak

Başlatan bilal, 14 Şubat 2003, 17:54:31

bilal

Aycell i kopyalamak mümkün değilmi
yani buna uygun bir program bulamazmıyım
4 hattım var. bütün servisler var yani ama atceli kopyalayamıyorum
,nasıl yapacağım bu işi

NKELEKTRO

ya gerçekten aycell kopyalanmıyormu ?
kopyalanmıyorsa sebebi nedir ! bilen varmı
bende turkcell-aycell-aria hatlar var bunların üçünü birleştiremezmiyim ?
NK elektronik

murtaza

4 tane kartı tek kart'a gömenler var (istanbulda) yanılmıyorsam 8 hatta kadar tek kart'a gömebiliyorlar. aşağıdaki linki kurcalarsanız bir şeyler bulursun..

http://198.70.62.91/portal/index.php
Sağlığımızın kıymetini bilelim...

NKELEKTRO

Arkadaşım bizim sorduğumuz 4 hat veya 8 hat meselesi değil zaten şuan duyduğum kadarıyla 12 hattı bir karta kopyalayabiliyorlar önemli olan aycell'in kopyalanabilinmesi bu mümkünmü yine duydugum birsey aycell yeni nesil bir kar oldugundan dolayı ki numarasının bulunması suanlık gerçekleşemiyormuş gerçekleşse bile hex. olarak dönmüyormus dönse bile sebeke bulmuyormus  :lol: (biraz garip bi yazı oldu) yani aycell'i kopyalayabilen arkadaslar varsa yardımcı olsunlar diyorum herkeze bol şans
NK elektronik

ucbes

TELSIMDEN YENI ALDIGIM HATTIN KI NUMARASINI ALAMIYORUM. CARDINAL PROGRAMINDA """BAD ATR"" YAZIYOR. NEDENINI BİLEN VAR MI?

bilal

başka program kullanmayı dene bence.

bilal

başka program kullanmayı dene bence.

ucbes

KI NOSUNU ALAN BASKA HANFI PROGRAM VAR SIM SCAN DISINDA...

darkman

arkadaşlar aycell kartlar comp 128 v2 algoritması kullanıyor şu anda hiç bir
yazılım comp 128 v2 algoritmasını desteklemediği için bu kartların
ki kodları şimdilik bulunamıyor yakında biraz daha bilgi vericem

bilal

cardinal kullanabilirsin.
bu arada dark; acaba cardinal okuyabiliyormu aycell i?
bi yerde cardinal in comp algoritmalı kartlarıda okuyabildiği söyleniyodu doğrumu?

bilal

darkman

arkadaşlar şuna dikkat edin comp 128 v1 ve comp128 v2. comp 128 v1 algoritması çözülmüş durumda cardinal in ki extractor programı şu anda test amaçlıda olsa comp 128 v1 algoritmasını destekliyor fakat şu anda hiçbir program comp 128 v2 yi  desteklemiyor simscan, cardinal. xsim vs.......

bilal

hmmm. evet bunu karıştırdım demekki. teşekkürler.