SMART KART KOPYALAMA HATASI """BAD ATR"&

Başlatan ucbes, 18 Şubat 2003, 12:31:16

ucbes

SLM ARKADASLAR...

3 GSM HATTINI TEK SILVER KARTA KOPYALAMAK ISTIYORUM. TURKCELL HATTIN KI VE IMSI NUMARALARINI 6 SAATE YAKIN BIR ZAMANDA CARDINAL PROGRAMI ILE ALMAYI BASARDIM ANCAK TELSIMDEN YENI ALDIGIM STAR CEP PAKETI ALTINDA ALDIGIM HATTI KI VE IMSI NOSUNU ALAMIYORUM. BASKA TELSIM HATTIN KI NOSUNU ALDIM. AMA BUNUN KISINI ALAMIYORUM. CARDINAL PROGRAMINDA """ BAD ATR""" DIYE MESAJ GELIYOR. BILEN BIR KISI VARSA YARDIM BEKLIYORUM...

TEŞEKKÜR....

darkman

dostum programlayıcı devre ne kullanıyosun ve kartı kaç mhz ile okutmaya çalışıyorsun ayrıca cardinal mi kullanıyosun yoksa yeni olan ki extractor u mu

ucbes

CARDINALLE TURKCELL VE YELSIMIN KI VE IMSI NOSUNU ALDIM ANCAK TELSIM STARCEP PAKETI ALTINDA ALDIĞIM SIMKARTTI ALAMADIM. YENI NESIL KART OLDUĞU IÇIN MI BAD ATR HATASI VERDI CARDINALDE??

bilal

bende eski telsim kart var ama bende alamadım
cardinal ancak 2 şifreyi çözebildi
sim_scan ise sonuna kadar gitti orda tıkandı
ki extractor download ettim ama onunda sıkıştırılmış halini açamıyorum hata veriyor. bende çaresiz kaldım
acaba ki extractor un hatasız halini nerden bulurum?
oda olmazsa telsime kartım kayboldu deyip yeni kart çıkartıp onla deneyeceğim
ne yapsam sizce?
(not aria yı çözdüm sistemde sorun yok. telsime takıldım . sorun programdan mı kaynaklanıyor acaba)

ucbes

ESKİ TELSİM HATTIN Kİ NOSUNU CARDINAL KULLANARAK ALDIM ANCAK YENI TELSIM HATTA BAD ATR VERIYOR NEDENI NEDIR?

bilal

dostum ben yukarda bahsettiğim sorunumu çözdüm. sorun şu ki; cardinal ve sim_scan ı boşver.
normal şartlarda simscan ve cardinalle saatlerce bekleyerek alabileceğim KI nosunu(hatta telsimi hiç alamadım ben bu iki programla. Her iki programda hata verdi), Kiextractor ile 2 saatte aldım. Helal olsun dedim.
sonuçta bence KIextractor dene derim ben.
yalnız şu varki aria yı cardinalle, telsimi KIextractorle aldıktan sonra Turkcell kartı taktım. Fakat gelin görünki 3 program ilede turkcelin KI nosunu alamadım.
KIext. direk hata veriyor, simscan de öyle. Cardinal ise 3-5 sn okuyor sonra duruyor ve programmerin led i de sönüyor. Acaba neden bilen varmı?
(bu soruyu genel  mesaj olarakda soracağım ana sayfada bilenler lütfen cevaplasın. icq no: 1787415)

ucbes

ARKADASLAR TURKCELL HATTI KI VE IMSI NOSUNU GIRDIM SADECE TEK HAT. SIM EMU MENUSU CIKIYOR. EKRANDA TURKCELL DE YAZIYOR. ANCAK ARAMA YAPTIGIM ZAMAN EKRANDAKİ TURKCELL YAZISI KAYBOLUYOR VE EKRANA SIM KART KAYDI YAPILAMADI DIYE MESAJ GELİYOR. PROBLEMI BILEN VARMI ??????YARDIM...

bilal

numaraları yanlış tespit etmişsin

ucbes