KI extractor

Başlatan bilal, 23 Şubat 2003, 13:33:21

bilal

simscan ve cardinal ile bulunamayan KI numarasını başka hangi program ile bulabilirim.
KI extractor işe yararmı
sanırım yarayabilir yalnız bu programı nerden indirebilirim?

XNHCX

8)  Bu adrese bir bakın.

SIM SCAN v1.21  
SIM SCAN v1.33  
CARDinal 68  
Cardinal ki extractor (NEW!)

** http://www.autistici.org/gsmbk/Estrattori/download.htm

XNHCX

bilal

bilal

burdan download ettiğim ki extractor dosyasını winrar yada winzip le açamıyorum hata veriyor.
bu programı nasıl çalıştıracağım?
(başka bir adrestende indirdim ama o dosyada hata verdi. Diğer tüm dosyaları açıyor rar olarak yani. ama bu dosya açılmıyor)
KI extractorun açık halini bulabileceğim bir yer varmı

Prof.EleCTroN

Alıntı yapılan: "bilal"burdan download ettiğim ki extractor dosyasını winrar yada winzip le açamıyorum hata veriyor.
bu programı nasıl çalıştıracağım?
(başka bir adrestende indirdim ama o dosyada hata verdi. Diğer tüm dosyaları açıyor rar olarak yani. ama bu dosya açılmıyor)
KI extractorun açık halini bulabileceğim bir yer varmı
Bu program bende çalıştı. winzip 8.1 SR-1 kullanıyorum. Belki de indirmede bir problem olmuştur tekrar indirmeyi denedin mi?

bilal

şimdi açabildim.download hatasındanmış.
ama şimdide her 3 programda turkcell kartı tanımıyor
KIext. ve sim_scan hiç bir işlem yapmadan hata verirken, cardinal sadece 3-5 saniye çalışıyor sonra duruyor.
acaba başka bir program varmı. yani 4.ncü bir program. bunların okuyamadığı kartları okumak için yani.
yoksa turkcell den yeniden aynı karttan çıkarttırmak zorunda kalacağım.
icq no : 1787415

ucbes

dostom sim scan 2.0 var 1-2 saatte problemsiz alıyor. Internette bulursun. Test edip onyaladım. yeni telsim hattın ki ve imsiyi alıyor....