Osilaskop Fiyatları?

Başlatan supermakarna, 26 Nisan 2006, 13:32:13

supermakarna

Arkadaşlar ben istanbulda oturuyorum. Uygun fiyata osilaskop satan biyer biliyomusunuz. Nerden temin edebilirim. Fiyatları ne civarda?

argeelektronik

Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

otm

merhaba
eğer ucuz olması tercih sebebiniz ise uzakdoğu ürünlerini tercih edebilirsiniz.bazıları 250 dolara bile var.
Karaköyde menevşe han ve o civarda çok çeşitli ürün bulabilirsiniz.ancak bazı firmalar inanılmaz kar koyuyorlar üzerine.mesela 400 dolarlık birşeyi eğer tek ithalatçı ise 1800 dolar gibi bir rakama satabiliyorlar.o yüzden tek ithalatcı konumundaki firmalardan ürün alırken dikkatli olun.

mcan

arada sırada soruyorum fiyatları en dandiği markasızları 350 milyon(20Mhz),birde şu osiloskop var fiyatı değişiyor biri 450 dolar dedi bir diğeri 450 euro dedi good will
osiloskoplar neden bu kadar pahalı ?anlamış değilim,  düz mantık olacak ama bir katod tüpü ve ölçüm yapılabilecek hassasiyette devre ,yani 130 dolara satılan 15/17 inç miss gibi monitörlerde hiç mi teknoloji yok? onların devreleri hasas değil mi?tüplü televizyonları/monitörleri satmak için türlü kampanyalar eklentiler(hafıza kartı girişi tümleşik dvd,vcd...) yapıyorlar,keşke osiloskop özelliğide koysalar hem trt2 izlesek hem de ölçüm alsak........

OG

Burada birşeyler var ama marka ve fiyat konusunda yorum yapamıyorum, çünkü bilmiyorum.

http://www.infotek.com.tr/osiloskop.htm
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

argeelektronik

fiyatlar satıcının o anki ruh haline alıcının yüz ifadesine ve kim olduğuna göre değişiyor :) birde analog, digital , hafızalı, hafızasız , osülaskoplar var , kanal ve ışın sayısına göre markasına göre fiyatlar çok değişiyor .
Altında Çürümekten Kurtulamıyacağın Topraklar Üzerinde Böbürlenerek Yürüme, Üzerine Tükürmeye Bile Miğdenin kaldıramıyacağı Kurtçuklara Yem Olacak Bedeninle...

microcozmoz

Kadıköy int-el e bugün sordum..20Mhz çift kanal 400milyon..

Bir iki tane daha vardı ama fiyatlarını sormadım.
"Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler."

bigbey

erseven han (Bankalar yokuşu) 2. kat koridorun sonunda 245 $ 20 mhz çizgirişli bende almak istiyorum ama karar veremedim.
TA6R

peko

Almışken Dijital mi yoksa Analog mu almalı acaba ?
:?
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

argeelektronik

Alıntı yapılan: "peko"Almışken Dijital mi yoksa Analog mu almalı acaba ?
:?

Buda sorulurmu tabiki digital olmalı  ;)

My75

Bilmiyorum analogdan kopamıyorum elimizin altında 150mhz dijital var ama ben 20mhz analog kullanıyorum :roll:
Tomurcuk için çaba göstermeyen dal,odun kalmaya mahkumdur...

conavar

bence analog almalısın..bazı yerlerde dijitaller sorun yapabilir...
bir abimiz anlatmıştı gecenlerde..motorun fazlarından biri kopmus dijitalle kontrol ediyolarmış sorun yok gibi görünüyormuş...analogla bir baktım faz kopukmus demişti.....
ben de olsam analog alırdım..dijitallerin tepki sürelerinde bazı gecıkmeler de yasanabiliyor
.::BiLgi Paylaştıkça Çoğalır::.[/url]

OG

Her ikisinin de kendine göre tercih edilecek yerleri vardır. Biri birine üstündür deyip kesip atamazsınız. Benim işimi daha çok analog skop görmekte. İhtiyacınıza bağlı.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

supermakarna

bu arada dijitallerin fiyatları nedir bileniniz varmı?

emrahmrcn

3 ay önce Tek TDS 1002 60 Mhz digital aldım.Fiyat 1050$ + KDV
Benim yaradılışımda bir ayrıcalık varsa o da TÜRK olmamdır. M.K ATATÜRK