bir projem var

Başlatan piedos, 08 Mayıs 2006, 20:04:09

piedos

arkadaşlar CCS veya Hi-tech ile bir PIC geliştirme kartı yapmak istiyorum, Türkiyede iyi geliştirme kartları çok pahalı, ucuzlar ise zaman kaybından başka bişey deil...bu kart birçok pic bilmeyen insana donanım ve  yazılım bakımından yardımcı olacak bilgisayardan saatlerce kod yüklemeye çalışmayacakalar...

PC arayüzünü de yapmak istiyorum, IC prog la falan uğraşmayacaklar

ancak PCB board (çok katlı ve hassas) ve pazarlama konusunda yardıma ihtiyacım olacak..

ilgilenen arkadaslar  bana

piedos@gmail.com

dan ulasabilirler
Einstein: "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."

ahmetyilmaz871987

sevgili arkadasım bu işle bende çok uzun süredir yapmak istiyorum biliyorsunuz bunu döner sermayede bir kaç okul yapıyor bunlar niğde, ulus(ankara),balgat(ankara) buralarda yapılıyor ve bu iş başlatan kişi şu an benim okuduğum odtü meslek yüksek okul micro işlemci derslşeri veriyor ! bende bu işe lisede soyunmustum ve bir tane yaptım çalışıyorda ama hiçbir ek devre picle birleşmiyor hepsini kabloyla birleştirmek gerekiyor bunu çift yüzlü yapalım araya dipswitch koyalım dedik ama çok kastı! ugraşacak zamanda kalmadı! eger isterseniz bende ilgilenebilirim!
ahmet yılmaz