MSP-EXP430G2 LaunchPad Geliştirme Boardu 4.3$ + Ücretsiz Shipping

Başlatan memo333, 19 Temmuz 2010, 08:48:00

radres

Ama geliştirme bordu olmadan lisans süresi 30 gün diyor. Süresiz KB sınırı olarak kullanmak için her ürünün illa geliştirme bordunu almak gerekecek görünüyor.

memo333

Code size limited image ~360MB
Supports MSP430 and C28x only
Code size limited:
MSP430 16kB limited
C28x 32kB limited
FREE version that can be used with all MSP430 development kits without a time restriction
Can NOT be upgraded to a full (unlimited) license (use DVD image for full license)
Does NOT include DSP/BIOS

Hocam bu işlemciler ile çalışacağınız Code Size Limited versiyonu. DVD imajı bedava değil tabii herhangi bir kısıtlama (işlemci, kod) yok. tabii kekiniz olursa biliyorsunuz o da sorun değil :D
Gömülü Linux Notları --> http://linuxedu.xyz/

radres

Anladım code size sınırlı sürümleri ama bunları da yanlış anlamadıysam 30 gün kullanabiliyorsun. Sonra pasif oluyor. Ama deneme bordun varsa kod size sınırlaması devam etmek şartı ile süresiz kod size sınırlaması ile kullanabilirsin diye anladım ben. Yanlış anlamadıysam. Bu arada sende DVD imajı var mı crack li?

memo333

yok hocam limitli versiyon için herhangi bir süre kısıtlaması yok ve board alıp almamak önemli değil. İndirin başlayın. Nasıl olsa Boarda ihtiyacınız olacak diye düşünüyorlar.

DVD versiyon şuan elimde yok ama bulunur...

radres

Hım. Anladım. Bugün bir ara DVD imajını da internetten bir arayım bakalım. Ama dediğiniz gibi zaten en fazla mikrosu 2KB ise, CCS'nin kod sınırı sınırsız gibi işe yarar.

tayyar

Bir adet sipariş ettim bende gelsin bakalım deneyelim nasıl bir şeymiş görelim.

Denemek için MSP430 serisinden bir mikro da istemek lazım yanında, sample olarak.

Hangisini seçmek iyi gider sizce?
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

radres

fatihinanc

evet ben de merak ettim kargo ile toplam bedel nedir?
denemek isterim bu mcu yu.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

memo333

radres

Alıntı yapılan: memo333 - 21 Temmuz 2010, 21:01:51
Kargo ücreti yok. Free Shipping

İyiymiş. Yanında da sample gönderiyorlar mı? Çünkü Türkiye ye kesmişlerdi bir ara sample olayını.

fatihinanc

iyi o zaman ben de edeyim sipariş.
@rades sen de alacak mısın?
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

radres

Valla örnek bir işlemcide gönderirlerse, hemen incelemeyesem de elimde bulunsun fırsatı kaçırmayayım diye almayı düşünüyorum. Sonuçta 5 dolar desen, 8-9TL para. Sipariş veren arkadaş bir cevap versin bakalım örnek konusunda ne söyleyecek. Ona göre almayı düşünüyorum.

teknikelektronikci

yaninda ikinci mcu yu gönderiyorlar ayrica örnek kod ama dedigim gibi ben siparis vereli 1 ay oldu (isvicre) ki isvire distiribütörü cok yakinimda halen kart gelmedi mail yolladilar daha üretilmemis diye denemesi bedava netten siparis verin sonra cevap göndercekler size ben hatta 4 adet sipris ettim bekliyoruz bakalim :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

radres

Alıntı yapılan: teknikelektronikci - 21 Temmuz 2010, 21:10:13
yaninda ikinci mcu yu gönderiyorlar ayrica örnek kod ama dedigim gibi ben siparis vereli 1 ay oldu (isvicre) ki isvire distiribütörü cok yakinimda halen kart gelmedi mail yolladilar daha üretilmemis diye denemesi bedava netten siparis verin sonra cevap göndercekler size ben hatta 4 adet sipris ettim bekliyoruz bakalim :)

Bilgi için teşekkürler.

tayyar

slope sar ve sigma deltaadc lerin olayı nedir ?aralarındaki fark nedir?
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--