Entegresi icnde dotmatris ledler

Başlatan stlg, 10 Aralık 2006, 22:56:20

stlg

Sevgili arkadaslar

Bu dotmatris displey yerleri olmayanlar icin, entegresi icine gomulu, size kalan picinizi programlayıp dotmatris displeye gondermek, buyuk kolaylık kolay gelsin

http://www.us.sunled.com/products/spec/XMMDK50-IC.pdf
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

Eagle_Tim

pdf i inceledim çok güzel bir şey ancak şuda çok önemli türkiyde bulunabiliyor mu  :D  ben proje tasarımlarımda araştrımlar esnasında çok güzel entegreler görüyorum ama türkiyede bulunmadıktan sonra pek de bir değeri kalmıyor..
Software and Hardware Design...

teknikelektronikci

ev hocam türkiyede varmi yoksa bunlari yurtdisindan nerden siparis ederiz acaba bilginiz varmi birde kullanilan entegre nasil bir entegre ismi ne onu malesef göremedim pdf de orda bi entegre ismi vardi en alta sema olarak göstermisler(xmddk50) omu acaba bu galiba bizim hc595 e denk gibi gözüküor dorumu acaba? saygilar cevaplar ve paylasim icin teseküler stlg hocam
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

OG

Sunled temsilcisi Astra Elektronik. Menevşe Han Bankalar Cad Karaköy.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

Eagle_Tim

Alıntı yapılan: "OG"Sunled temsilcisi Astra Elektronik. Menevşe Han Bankalar Cad Karaköy.

Hocam tamam güzel ama astradan bir ürün almak için heralde şirket sahibi falan olmak lazım enson  POWER TIP 128x64 grafik LCD almaya gittimiştim bir sürü fatura bilgileri vergi numaraları yoksa satmıyoruz diyorlar vs.. allahtan çalıştığım yere alıyordumda halletik, kendimize alsak vukaatlı nüfus cüzdanı sureti bile isteyecekler heralde  :D
Software and Hardware Design...

teknikelektronikci

pdf yi simdi inceleyebildim üstadlar bu displaylerin icinde entegre var ama bu entegre satirlarimi secior sütünlarimi secior pdf de sütünlari secior ise satir data pinleride yok satirlari seciorsa sütün data pinleride yok acaba 5.bacak (data) satirlari sd clockda sütünlar icinmi tam olarak mantigini bilen var ise aciklarsa sevinirim birde bu iclerindeki entegre tam olarak su anda cok kullanilan hangi entegrelere benzior(örn:hc595 emi?) birde bu displayden 1 den fazla kulanildigina nasil bi baglanti olacak ? önümüzdeki hafta isvicreye gidecem bu matrisleri ordan almayi düsünüorum (bulabilirsem) :)  tesekürler saygilar cok soru sordum kusura bakmayin :)
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!