Troid trafo saranlar

Başlatan gevv, 04 Ocak 2007, 13:49:42

gevv

Selam elimde arızalı troid trafolar var  6 adet isteyen var ise gonderebilirim
sarımları sokulup tekrar sarılabilir
trafolar 350 450w upslerden sokuldu

suphi

Göktuğ

suphi  "troid" aratmıssın..... hastalıksal sayfalar geliyor :)

e3

Gevv hocam bu trafoların çekirdeklerinin takribi ölçüleri nedir acaba?Belki yapmak istediğimiz güç kaynaklarına troid trafo yapıp bağlayabiliriz. :) Saygılar.
.eem.

suphi

Alıntı yapılan: "goktug1217"suphi  "troid" aratmıssın..... hastalıksal sayfalar geliyor :)
Anlatamadım her halde. çoğu kişi Troid   diyor bu yanlıştır. toroid demek lazım. doğru yazılmazsa aradığımız şeyi bulmak da zor olur. ama üzülmeyin yanlış yazanları da düşünerek arama motorlarına kayıt yapılmasını öneriyorlar. mesela pic projeleri diye kayıt yapılacak birde pici sadece kulaktan duyanlar için pik projeleri diye kayıt yapılması lazım.  8)

gevv

Alıntı yapılan: "protection"Gevv hocam bu trafoların çekirdeklerinin takribi ölçüleri nedir acaba?Belki yapmak istediğimiz güç kaynaklarına troid trafo yapıp bağlayabiliriz. :) Saygılar.

boyle bişi:)  bu arada ucret fln istemiyorum sadece kargo ucretini odeyin yeter:)  maksat degerlensin Troid ler :)  bildigim kadarı ile bulmak zor piyasada  neyse durum bu

sitenindelisi

Sayın Suphi,
Tavrınızın sebebini merak edip, önceki mesajlarınıza biraz baktım. 26 mesajınızın içinde, benim kıstaslarıma göre olumlu 2 adet mesajınız var. Diğer mesajlarınız eleştirel ama ne yazık ki yapıcı değil.
Sanırım bordumuzun tarzı ve içeriği sizi pek doyuramadı. Yanlış mı yorumluyorum acaba?

suphi

doğru yorumlamışsın. şimdi merak ettim olumlu sayılabilecek mesajlar hangisidir.