Automation Studio

Başlatan zafzaf82, 25 Ocak 2007, 16:56:34

emperor

hocam programın kaç versiyonunun linklerini verdin acaba onu da söyler misin...bende olan bi versiyonu indirmek istemem de boş yere...

zafzaf82

Version 5 diyo aldığım sitede
Mikroişlemci bi araçtır, amaç değil.....

emperor

ok bende de var aynı versiyon yine de linkler için sağol...

mmtkaya

arkadaşlar
bende adsl yok.sonuçta dial up ile bunları indirmem zaman alıyor hatta indiremiyorum bildiğiniz üzere rapid atıyor bağlantı kesiliyor.
bu program elinde olan var ise burada rar olarak verebilirmi?
zip indiremiyorum.bu program daha önce bende vardı şimdi bulamıyorum ve ihtiyacım var..
şimdiden teşekkür ederim..
saygılar

Pros_PektuS

Bu programın V5 sürümü bendede var ama standart kütüphanesinde programın sitesinden indirilen tanıtımlardaki birçok eleman yok. Konveyörler mesela...

Bendeki library görüntüsü şöyle;

Elinizdeki sürümde kütüphane neleri içeriyor?
Soz soylemek icin once duymak, dinlemek gerek. Sen de soze, dinlemek yolundan gir.                                                          Hz. MEVLANA

keepclear

arkadaşım bu programın bu verdiğin dosyalarla nasıl yüklendiğini anlatırmısın
((:((:((:((:((:((:((

emperor

linklerdeki dosyaları indir, bilgisayarında winrar programı kuruluysa bu dosyalardan örneğin part1 i aç ve daha sonra dışarıya çıkar, tek parça halinde çıkacaktır...

WinRAR 3.71 beta Türkçe Free Trial

keepclear

tamam winrar bende var fakat verdiğin bu sıkıştırılmış klasörlerin içerikleri aynı ve ben programı yükledim fakat hiçbir veriye ulaşamadım daha sonra uninstall yapmak istedim fakat silme işlemini de yürütmüyor sanırın uninstall dosyası yok ve bazı dosyalar eksik yani kısaca programdan vazgeçtim nasıl sileceğim bu programı

keepclear

sorunu çozdum teşekkur ederim

_md_

Merhaba arkadaşlar programı kurdum fakat valflerin builder kısmı açıkmıyor script hatası veriyor bu sorunu yaşayan başkalarıda varmı yada ne yapa biliriz fikri olan varsa sevinirim.