Kapkac cihazi

Başlatan upayi, 10 Mart 2007, 15:41:00

upayi

Arkadalsar kapkac cihazini yapmayi bilen varmi Hazirlari var biliyomda ben kendim yapip onu gelistimek isityom u yuzden
Lutfen bilenler varsa buraya yazsin
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

timpati

kapıp kaçacak mısın, kapıp kaçana engel mi olacaksın? ne demek istediğini anladım gerçi ama burada derdini anlatamayan bir sürü insan var, kendileriyle dalga geçilmesine engel olamayıp sonra da küsüyorlar. neyse, çeşitli yollar denenebilir.

1. çanta vb eşyalar omuzlara çapraz asılır.
2. ele anahtarlı kelepçe veya şifreli kilitle bağlanabilir.
3. çantanın içine zaman ayarlı veya uzaktan kumandalı bomba konur.
4. bazılarının yaptığı gibi sahte çanta dışa (aslının üzerine) geçirilir.
5. çantanın içine, çanta kapıldığında susmayacak (reset tuşuna basılana kadar) bir alarm devresi konur.
6. çantanın içine gsm çihazı eklenip, hırsız takip edilebilir.
7. çanta taşınmaz.
8. sokağa çıkılmaz.
9. bütün hırsızlar kıymaya dönüştürülür.
10. çalma fonksiyonunu sonsuza kadar akıllardan silecek bir kimyasal gaz icat edilir.

not: (elektronikle ilgili olan şık sanırım 5 numara, şimdilik 6 numara kullanışsız görünüyor)

örnek devre olarak:
why mr. anderson, why ?

mcan

cihaz nasıl bişey bilmiyorum ama bana kalırsa bu devirde artık kapkaçcıları sesle durduramayız , caydırıcılığı kalmamış.zaten herkesin gözü önünde oluyor ne oluyorsa ,bu yüzden hırsıza fiziki hasar verebilen bişey olması bence daha yararlı olur.kanunlar hırsızdan yana gibi durmasa polis yada silah en iyisi diyeceğim ama kanunlar da normal vatandaşı sınırlayacak şekilde.. en iyisi şok cihazı , şok veren bi kapkaç cihazı iyi olur.ama bu seferde kapkaççı bu cihaz yüzünden hasar alırsa yine siz suçlusunuz demekki en iyisi yine de ses :D

ilker_32

Alıcaksın kendine bir elektroşok cihazı bakacaksın keyfine hem kullanmasıda çok zevkli olur cııızzzzt cııızzzt 1000V'u kısa bir süre alınca hırsız kendine gelir. :lol:

htellioglu

ilker_32 hocam,  geçtigimiz günlerde tv ana haberlerinde kapkaççının biri elektroşok aletiyle kapkaç yaptıktan sonra yakalandığı haberi verildikten sonra polis herhalde bu cihazı taşıyana bazı şeyler sorabilir. Cevap için hazırlıklı olalım veya bu cihazlar içinde bulundurma ve kullanma ruhsatı  uygulaması başlamışmıdır? bir soruşturalım. Nasrettin hocamızın "...yani hırsızın hiçmi suçu yok ..."  sözünü unutmamak lazım. Bu cihazla kapkaççıya zarar verbilirdiniz diye karakollarda, mahkeme kapılarında daha kötüsü hapishanelerde yılları geçirmekte var....

ilker_32

Hırsız, kapkaçı uygulayacağı kişiyi süründürüp hayatını tehlikeye atıyorsa ki hergün tv'lerde görüyoruz. Genellikle zarar alan taraf kapkaça mağruz kalan taraf oluyor. Hırsız kapkaça mağruz kalanın hayatını tehlikeye atmayı ne kadar göz önüne alıyorsa, kapkaça mağruz kalan kişininde bir takım gerçekleri göz önüne alması gerek. (1000V gibi veya daha verimli yöntemler) Sonuçta ikiside hayat, ALLAH insanoğluna iyiyi düşünebilmeleri için bir akıl vermiştir.(karar) Ki adalet ise hep iyi taraf olacağına inanıyorum. ATA SÖZÜ; "Hırsızın ki canda kapkaca mağruz kalanın patlican mı"