Telsiz mikrofon önerisi olan...

Başlatan murbay, 22 Haziran 2007, 14:21:22

murbay

Telsiz mikrofon sistemi arıyorum. 2 adet el tipi, 6 tane yaka tipi telsiz mikrofonu aynı anda kullanabileceğim bir sistem olmalı. Otomatik kanal bulma özelliği ve dijital göstergeli olursa daha iyi olur.

Bu konuda fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum...
Açıklayıcı olun, gizemli yazmak maharet değildir...

files

Samson marka var. türkiye temsilcisi var. aşırı profesyonel..

Ersin

profesyonel tamam da , asiri profesyonel ne oluyo ?

murbay

telsiz mikrofon kullanan arkadaşlar mutlaka vardır. onların bir önerisi yok mu bu konuda?

new-ar

uhf bandında çalışan shure marka bu konuda 1 numaradır,ses kalitesi verici gücü ve teknik servis anlamında türkiyedeki en kaliteli sistemdir..eğer fiyatı yüksek gelirse senheiser veya beyerdynamic diğer tercihler olabilir..eğer çok ucuz bir sistem düşünürsen mipro marka var çin malı ama rf sistemi çok kaliteli sadece mikrofon ses kalitesi biraz düşük kullanım amacını biraz daha açarsan(sadece sunum amaçlımı tiyatro içinmi yada vokal kullanımıda varmı)daha detaylı tercihler yapılabilir..kolay gelsin

murbay

Sistem okullarda, konuşma, seminer, tiyatro, 19 mayıs çalışması gibi çok genel amaçlı olarak kullanılacak. Bu nedenle kaliteli bir sistem olması gerekiyor. Benim prensibim eğitim kurumlarında her şeyin kalitelisini kullanmaktır. Eğitimde kalite her şeyden önemlidir diye düşünüyorum.

Dediğiniz markaları biraz inceledim. Yakında Ankarada olacağım. Ulaşabileceğim bir adres var mı?

new-ar

o zaman shure,den şaşmayın derim fiyatının karşılığını fazlasıyla veren bir marka ankara için adres bilmiyorum ama istanbulda nefan şirketi türkiye distribütörü idi hala onlarmı bilmiyorum ama internetten adresine kolayca ulaşırsınız..eğitim sistemine olan hassasiyetiniz içinde sizi tebrik ederim..

murbay

Nefan'ın Ankarada, Gaziosmanpaşa-Uğur Mumcu Sokakta şubesi varmış. Tel. 0312 4470792

ilgilene arkadaşların bilgisine...

ykp

arkadaşlar nefan da mesut bey var size yardımcı olur çünkü shure un bir sürü çeşidi var 1000$ dan 8000$ a kadar