Ev telefonu dinleme+kayit

Başlatan upayi, 26 Temmuz 2007, 20:00:59

upayi

Sevgili arakadaslar gene beinm bitmyen sorunlarim gene başladi.
-Bana ev telefonu dineleme cihaz lazim.
+ama birde benim bu cihazdan gelen sesleri kaydetemem lazim.(Telefondan konuşulmaya başlaninca kayda başla.Konuşma bitince kaydi durdur.)
upayi developer free energy system (oler cell free energy motor design Guns design (magnetic guns=)

XX_CİHAN_XX

Bunlar sakat işler.Kendi telefonunun dışında başka bir yerde kullanmanda etik ve yasal değil diye düşünüyorum.Kendine kullanacağını varsayarak en pratik onerim telefonun ahizesi ile on off yağan bir sistem ile basit bir ses kayıt cihazını kontrol edersen işlem tamamdır.Cihazın kendisini yer varsa telefonun ıcıne mikrafonunuda ahizeye yerleştirdiğinde işlem tamamdır.Ama tekrar hatırlatmakta fayda var kendi evin ve kendi telefonunda kullanman makul görülebilir.Aksi hem yasal hemde etik değildir.Dikkat etmek gerekir...
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

stlg

Sevgili kardesim

Asagıdaki linki incele hos uygulamalar var kolay gelsin

http://www.educypedia.be/electronics/telephone.htm
ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

stlg

ALLAHA EMANET OLUNUZ Hoştur bana senden gelen,  Ya gonca gül yahut diken,  Ya kaftandır yahut kefen,  Kereminde hoş lütfunda hoş.

files

VOR özellikli kasetli veya dijital ses kayıt cihazıyla otomatik telefon kayıt yaparsın.

Alıntı YapBu kayıt cihazlarında sese duyarlı kayıt özelliği vardır. Yani istenirse sadece ses olduğunda kayıt yapılır. Özellikle telefon kaydı için gerekir. Telefon hattında görüşme varken kaydeder ve görüşme bittiğinde bekleme konumuna geçer. Bu sebeple boş yere kayıt yapmaz. Elbette isterseniz aralıksız ses kaydetmek için de kullanılır.

srhn48

Bu oldukça basit devre yardımıyla telefon konuşmalarını isterseniz voxlu bir teybe isterseniz bilgisayarınızdan voxrecorder/scanrec programlarıyla kaydedebilirsiniz...

Başka bir şahsa ait telefon görüşmelerini dinlemek ve kaydetmek SUÇTUR :evil:

http://rapidshare.com/files/45957772/PhoneRec.zip