12f675 kesme

Başlatan bybik, 28 Nisan 2008, 18:45:36

bybik

Arkadaşlar 12f675 ile bir hız ölçüm devresi yapicam. Fakat bu kesmenin çok hızlı gerçekleşip bitmesi lazım.Acaba 12f675 de hangi pinden kesme alınabilir elinde örnek kod olan paylaşırsa sevinirim.

arslan74

Alıntı yapılan: "bybik"Arkadaşlar 12f675 ile bir hız ölçüm devresi yapicam. Fakat bu kesmenin çok hızlı gerçekleşip bitmesi lazım.Acaba 12f675 de hangi pinden kesme alınabilir elinde örnek kod olan paylaşırsa sevinirim.

Buradaya sormak yerine kullandığın malzemenin datasheetine bakmış olsaydın daha önce istediğin cevabı almış olurdun.

einstain90

Her işte her zaman bir aksilik çıkar.Siz yeterki pes etmeyin...

bybik

Zaten baktım ingilizce anlamadığım için soruyorum.Ayrıca buruya yazmadan önce tükçe sitelere hep baktım kesme ile ilgili örnek bulamadım.

arslan74

Alıntı yapılan: "bybik"Zaten baktım ingilizce anlamadığım için soruyorum.Ayrıca buruya yazmadan önce tükçe sitelere hep baktım kesme ile ilgili örnek bulamadım.

Merhaba,

Sadece Türkçe kaynaklarla fazla ilerleyemessin. Onun için bir şekilde ingilizce bilmen şart. Bu sitede arkadaşlarının yazdıkları var. Ama işini ne kadar görür bilmem. ETE beyin pic Basic konusunda cok yazıları onları  inceleyin. C öğrenmek isterseniz, C ilgili gerekli dökümanları ve eğtim kitapları bu sitede yeterince var. Gerekli bütün kaynakları Türkçe olarak bulabilirsin.

Selamlar