Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

arama kriteri

Başlatan tapir, 14 Ağustos 2008, 11:45:52

tapir

selam arkadaşlar
son zamanlarda  arama yaptığımda 1. sayfa çıkıyor 2.sayfaya geçmek istediğimde  "Arama kriterlerinize uygun mesaj ya da başlık bulunamadı" ibaresi çıkıyor 2. ve daha sonraki sayfalara ulaşamıyorum ulaşmak istediğimde hep aynı uyarıyı alıyorum
merak ettiğim başkalarınında bu olay başına geliyormu geliyorsa neden kimse bundan şikayetçi değil bu konuya bir çözüm arıyorum
şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürler

ywzslm

şu ana kadar böyle bir durumla karşı karşıya gelmedim
olgulardaki olgunluk biziz

ustad

Arada bir bende de oluyor, sanırım arama yaptıktan sonra sayfalar arasında  geçiş için süre var, atıyorum arama yaptınız sonra 3 sayfa buldu, 1 sayfa da tam emin değilim ama 1 saat açık kaldı,( , zaman ölesine yazıldı 30 dakikada olabilir) daha sonra 2 sayfa geçiş yapmak istediğinizde dediğiniz gibi bir uyarı veriyor. Dediğim gibi geçiş için sanırım zaman söz konusu.

mustafa_cmbz

zaman'dan kaynaklanan bişey bende arama yaptıktan sonra sonuçları tek tek yeni pencerede açarak inceliyorum bazen çok uzun sürüyor dediğiniz gibi 2. sayfaya geçmek istediğimde bahsettiğiniz hatayı vermekte..bunu aşmak için anahtar kelimeyi yeniden aratın yada sayfayı yenileyin..kolay gelsin...