8 Ayrı Ses Kayıt Devresi...APR9600+PCB

Başlatan gulbey84, 18 Ağustos 2008, 00:31:20

gulbey84

arkadaşlar ağır ağır projelerimi sizinle paylaşmaya başladım..inşallah faydasını görürsünüz...APR9600 entegresiyle gerçekleştirmiş olduğum ses kayıt devresini paylaşmak istiyorum...zaten datashetinde devre olarak veriyorlar ben bi anfi ekledim pcb sini hazırladım..devreyi yaptım güzel çalışıyor..sadece kayıt çalarken geride az hissedilen bi ses geliyo (tıktıktık şeklinde) ama devre iş görür şekilde çalışıyor... 8 ayrı buton bulunuyor...hangşi butona basarsanız o butona ait 30 snlik ses kaydı gerçekleştirebilirsiniz...bu devrenin pcb sini nette göremedim kimse paylaşmamış yapanlar var ama biliyorum...dip switcle kanal bölmesi yapabiliyorsunuz...ben sadedce 1 noyu söliyim 1nolu dipswitch bi konumda kayıt yapıyor diğer konumdada yaptığınız kayıtları dinlersiniz..diğer özellikleri kendiniz deneyip görebilirsiniz...(devre iyi çalışıyor...)

buyrun; 

http://rapidshare.com/files/176682151/APR9600.rar

selametle kalınız

bendeniz EQU  :roll:

Edit, yeni link (OG) ;
http://hotfile.com/dl/38931822/6a4bced/APR9600.rar.html
HABURDA KARŞILANANLAR YALNIZCA O BEBEK KATİLLERİ,VATAN HAİNLERİ DEĞİLDİ!!AYNI ZAMANDA YALANLAR VE KARANLIKLAR İMPARATORLUĞUNUN YOKOLUŞUNUN KARŞILANMASIYDI! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

stor

ilker_32

Buton uçlarını birleştirmeniz daha iyi olurdu.

Kolay gelsin.

LhNSvM

Hocam eyvallah, bu işime yarayacak ama bu entegrenin toplam 60sn kayıt yaptığını biliyordum. Eğer senin dediğin gibiyse süper ama çok araştırdım daha önce sadece ISD serisi entegrelerin daha uzun süre kayıt yaptığını biliyordum. Cevap yazarsan sevinirim.

XX_CİHAN_XX

Alıntı yapılan: "gulbey84"arkadaşlar ağır ağır projelerimi sizinle paylaşmaya başladım..inşallah faydasını görürsünüz...APR9600 entegresiyle gerçekleştirmiş olduğum ses kayıt devresini paylaşmak istiyorum...zaten datashetinde devre olarak veriyorlar ben bi anfi ekledim pcb sini hazırladım..devreyi yaptım güzel çalışıyor..sadece kayıt çalarken geride az hissedilen bi ses geliyo (tıktıktık şeklinde) ama devre iş görür şekilde çalışıyor... 8 ayrı buton bulunuyor...hangşi butona basarsanız o butona ait 30 snlik ses kaydı gerçekleştirebilirsiniz...bu devrenin pcb sini nette göremedim kimse paylaşmamış yapanlar var ama biliyorum...dip switcle kanal bölmesi yapabiliyorsunuz...ben sadedce 1 noyu söliyim 1nolu dipswitch bi konumda kayıt yapıyor diğer konumdada yaptığınız kayıtları dinlersiniz..diğer özellikleri kendiniz deneyip görebilirsiniz...(devre iyi çalışıyor...)

buyrun;  

http://rapidshare.com/files/176682151/APR9600.rar

selametle kalınız

bendeniz EQU  :roll:

Linkin yenilenme imkanı var mı?
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

gulbey84

sevgili arkadaşlar...buradaki proje benim projem...ama ne yazikki pc yi vakti zamanında formatlamıştım...yedekleme yapmadğım için projelerimin bir bölümü uçmuştu...şimdi kendi koyduğum projeyi indiremiyorum...çünkü link ölmüş!! allahh rızası için indiren birisi varsa link koyabilirmi tekrar indireyim :S

sevgilerle

gülbey
HABURDA KARŞILANANLAR YALNIZCA O BEBEK KATİLLERİ,VATAN HAİNLERİ DEĞİLDİ!!AYNI ZAMANDA YALANLAR VE KARANLIKLAR İMPARATORLUĞUNUN YOKOLUŞUNUN KARŞILANMASIYDI! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

gulbey84

üstad bu linkte error veriyor :(:( dosyalar elinde ise tekrar atarmısın..s.evgilerle

OG

En üstte senin mesajına link eklendi.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

gogge

Güzel çalışma. El altında bulundurulmasında fayda var. Teşekkürler.

gulbey84

tamam aldım... :) ekleyen arkadaştan allah razı olsun....yeni projelerde görüşmek üzere...

sevgilerimle

gulbey

vatandas30

isd2560 da adresleme vardı. kayıt devresini dipswitch kullanarak, farklı  adreslere bir sürü ses kaydedip, sonra istediğim sesi çaldırmıştım. bunda butonlar var. sadece buton sayısı kadar mı ses kaydediyor? yoksa aynı şekilde bir kayıt devresi ile farklı adreslere kayıt yapılabiliyor mu?

peko

Peki ISD ya da APR9600'ün içerisindeki kaydedilmiş ses bilgilerini nasıl 100adt APR9600'e aktarabiliriz.?

Yani bu IC bir imalatta kullanılsa ve aynı ses yüklenmek istense, tek tek ses yüklemesi yapılamayacağına göre nasıl bir copyalama yöntemi olacak.?
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "

rapit

teşekkürler arkadaş. baskı devre açık, eleman değerleri belli gibi hepsinin. deneyelim bakalım.