SIMLOCK PROGRAMLARI

Başlatan XNHCX, 16 Kasım 2003, 18:55:11

kanki_20

kardeş inl lere bir bakıverin be çalışmıyor.

beke

LİNKLER ÇALIŞMIYOR LAF OLSUN DİEMİ YAZDIN
seviyorum your eyes,çünkü onlar very nice,bir kerecik look at me,ondan sonra four get me,kalbim tik tak for you,çünkü baby I LOVE YOU

OG

Alıntı yapılan: "beke"LİNKLER ÇALIŞMIYOR LAF OLSUN DİEMİ YAZDIN

Sen bu sözü lafolsun diyemi yazdın? Mesajın tarihi Pzr Ksm 16, 2003.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

beke

ben açmadım bu konuyu sen laf olsun die sordum papagan gibi tekrarlıyon canım benim
seviyorum your eyes,çünkü onlar very nice,bir kerecik look at me,ondan sonra four get me,kalbim tik tak for you,çünkü baby I LOVE YOU

byka

Alıntı yapılan: "beke"ben açmadım bu konuyu sen laf olsun die sordum papagan gibi tekrarlıyon canım benim

beke bu site laf olsun diye acılmadı daha 7. mesajında bu tavrın cok şasırtıcı oldu...
senki otomasyonu felan ogrenmek istiyorum diyen hayatın baharında olan bir lise ogrencisi olarak cok hızlısın biraz yavas gel

sayın XNHCX bu sitede en cok calısan lardan biridir.Senin onu daha tanyabilme kısmetin bile olmamıs......

bir daha asla boyle münasebetsizlik yapmamanı temin ediyorum....

iyi çalsımalar..
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php

OG

beke

Bu forum edepsizliği kaldırmaz. Genç yaşta kartlamış alışkanlıklar edinme ki mutlu kalasın.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

beke

Alıntı yapılan: "OG"bebe

Bu forum edepsizliği kaldırmaz. Genç yaşta kartlamış alışkanlıklar edinme ki mutlu kalasın.
ya baksana byka ne kadar kışkırtıcı bi cevap

[align=center]XNHCX özür dileklerimi sunarım.....[/align]

byka

sevgili beke

küçük bir hikaye anltacagım şimdi sana.....

HZ Ali (R.A)  ve arkadasları yolculukları sırasında içi dısı birbirine girmiş bir halde yolun kenarında ölü duran bir köpek görmüşler ,köpegin o görüntüsü okadar korkunç mus ki insanın midesinin bulanmaması cok zormus.
Hz Ali'nin arkadasları igrenmişler kusmuslar..fakat Hz Ali tüm dikkati ile köpeğe bakar kalmıs bunu farkeden arkadasları dayanayıp sormuslar
YA ali bu manzaraya öyle bir bakıyorsunki sanki merak ve hayretler içindesin bizim göremediğimiz bir sey mi görüyorsun ?
HZ ALi  ''bu köpeğin dişlerine bir bakın bembeyaz pırıl pırıl''.....
DWIN LCD Satış Türkiye email:info@kamantek.com  web:http://www.kamantek.com/shop/index.php