Kendim yaptığım PLC eğitim setine.

Başlatan smyomekatronik, 02 Ekim 2008, 22:33:28

smyomekatronik

S.A.

Resimdeki gibi uydurma PLC eğitim seti yaptım.Sizden istediklerim.

1.Bu PLC yi ve yanına 8" Delta o.p. koyablieceğim bir büyüklükte(ilerleyen zamanlarda anolog modülde koyulabilir),internet üzerinden veya temin edebilecek birisinden çanta almak istiyorum(çanta eğitim setlerinde kullanılan plastik çantalardan).

2.Girişler için PLC eğitim setlerinde kullanılan hem sabit buton hem basmalı buton anahtarlardan internetten veya temin edebilecek birisinden almak istiyorum.

Seti biraz daha geliştirmek için önerilerinizi alabilirmiyim.

askb

slm.arkadasım.Elımde 16 gırıslı hem anahtarlı,hemde butonlu ve gırıs sınyalı verdıgınde led yanan,plc ye gırıs ıcın yapılmıs bır pcb mevcut.İstiyorumki bundan bütün arkadaslarım faydalansın.Ares cızımını burda vermek ıstıyorum.Sız kartı basıp elemanları lehımleyaceksınız.Ama ares dosyasını buraya nasıl koyacagım onu bılmıyorum.Elımde plc cıkısı ıcın role kartı cızımıde var onuda eklemek ısterım.selamlar

smyomekatronik

Alıntı yapılan: "askb"slm.arkadasım.Elımde 16 gırıslı hem anahtarlı,hemde butonlu ve gırıs sınyalı verdıgınde led yanan,plc ye gırıs ıcın yapılmıs bır pcb mevcut.İstiyorumki bundan bütün arkadaslarım faydalansın.Ares cızımını burda vermek ıstıyorum.Sız kartı basıp elemanları lehımleyaceksınız.Ama ares dosyasını buraya nasıl koyacagım onu bılmıyorum.Elımde plc cıkısı ıcın role kartı cızımıde var onuda eklemek ısterım.selamlar

S.A.

Hocam http://rapidshare.com/ buraya yükleyebilirsin.

askb