Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

Caddy++ electrical

Başlatan mikromuh, 14 Kasım 2008, 18:47:15

mikromuh

Slm arkadaslar, Caddy electrcalin 3.82 sini kurdum icinde keyide var. Fakat mubarek programi calistirinca hemen cracklemek gerekiyormus.Ben once bi bakayim dedim nasil biseymis die.Sonrada keyleri girdim ama kabul etmiyor.Registerlari temizlemeye calsitim gene olmadi.Nasil keyi kabul ettirebilirim.Bu konuda bilgili arkadaslar varmi?

Elektron74

@mikromuh
Ben daha önce bu programı kullanmadım. Fakat verdiğim linkdeki arkadaşların söylediğine göre kurulumda bir hata yapıldığında, trial reset programları kullandıkları halde başarı sağlayamamışlar. Söylediklerine göre formatdan başka çare yok. Yani kurulumu söylenen şekilde yapmak gerekiyor.
Link: Caddy++ v3.82
Bu programı bir zahmet rapide veya bir paylaşım sitesine yükleyebilirmisin? Yukarda verdiğim linkde ilacı silinmiş malesef  :(
Yarın; yorgun kimselerin değil rahatlarına kıyabilenlerindir.

mikromuh

key programini upload ettim.

http://rapidshare.com/files/163835124/Key.rar.html

CADdy++ Lisans Kurulumu:

1. Yazýlýmý çalýþtýrýp menüden Help>About CADdy sekmesine týklayýn.

2. "CADdy++ Electrical" baþlýklý açýlan pencereden "License my software" yazan düðmeye týklayýn.

3. "License Wizard" adýnda ekrana gelen pencerede "LÝcense software now" sekmesi seçili halde gelir,
  hemen altýndaki "Next" düðmesine týklayýn.

4. "Name, Company, Country, Email" bölümleri zorunlu olarak doldurulduktan sonra "Next" düðmesine týklayýn.

5. Ekrana yeni gelen pencereden "My software is protected a software key or this is a trial version" yazan seçeneði seçin ve
  "Next" düðmesine týklayýn.

6. Ekrana "License Software" penceresi gelecektir. Burada "PC License no." isimli sütunun altýndaki numarayý
  "CADdy++ license key generator" programýnda ki "License number" yazan yere yazýn.

7. "CADdy++ license key generator" programýnda ki "Program serial number" bölümündeki "12345678" numarasýný "License Software"
  penceresinin en üstündeki "Serial Number" yazan bölüme yazýn.

8. "CADdy++ license key generator" programýnda ki "Level" bölümünden Professional" seçeneðini seçin. Seçtiðinizde otomatik
  olarak hemen aþaðýdaki 5 adet lisans numaralarý gözükecektir.

9. CADdy yazýlýmýnda "license software" penceresine dönelim. Þimdi 5 adet farklý license numarasýný girmek üzere ayný
  pencerede ki "Unlock code" sütununun altýndaki ilk bölüm olan "Circuit diagrams" bölümünden "License" düðmesini týklayýn.

10. Ekrana "Circuit diagrams" baþlýklý gelen pencerede "Input Unlockcode" bölümüne "key generator"deki ayný isimli bölümden
   numarayý kopyalayýp yapýþtýrýn. OK'a týklayýn. "license software" penceresindeki ayný isimli bölümdeki "Status/Days left"
   isimli sütunda yeþil renkli "LICENSED" yazýsýný göreceksiniz. Böylece bu bölüme ait lisanslamayý tamamlamýþ olacaksýnýz.

11. Geriye kalan diðer 4 bölüm için sýrasýyla 9. ve 10. adýmlarý tek tek uygulayýn.

12. Tüm lisanslamalarý tamamladýktan sonra "License Software" penceresinin altýndaki OK düðmesine týklayýn, kapanacaktýr.

13. En baþta açýlan "CADdy++ Electrical" baþlýklý penceredeki OK düðmesine týklayarak pencereyi kapatýn.

Elektron74

@mikromuh
Teşekkürler... Yazdığın şekilde kurulumu yaptım promlem yok.
Yarın; yorgun kimselerin değil rahatlarına kıyabilenlerindir.

aster

Sonradan dövünmemek için kurmadan kırkmadan önce C: nin yedeğini alın (ghost gibi)

mert63

Alıntı yapılan: "mikromuh"key programini upload ettim.

http://rapidshare.com/files/163835124/Key.rar.html

CADdy++ Lisans Kurulumu:

1. Yazýlýmý çalýþtýrýp menüden Help>About CADdy sekmesine týklayýn.

2. "CADdy++ Electrical" baþlýklý açýlan pencereden "License my software" yazan düðmeye týklayýn.

3. "License Wizard" adýnda ekrana gelen pencerede "LÝcense software now" sekmesi seçili halde gelir,
  hemen altýndaki "Next" düðmesine týklayýn.

4. "Name, Company, Country, Email" bölümleri zorunlu olarak doldurulduktan sonra "Next" düðmesine týklayýn.

5. Ekrana yeni gelen pencereden "My software is protected a software key or this is a trial version" yazan seçeneði seçin ve
  "Next" düðmesine týklayýn.

6. Ekrana "License Software" penceresi gelecektir. Burada "PC License no." isimli sütunun altýndaki numarayý
  "CADdy++ license key generator" programýnda ki "License number" yazan yere yazýn.

7. "CADdy++ license key generator" programýnda ki "Program serial number" bölümündeki "12345678" numarasýný "License Software"
  penceresinin en üstündeki "Serial Number" yazan bölüme yazýn.

8. "CADdy++ license key generator" programýnda ki "Level" bölümünden Professional" seçeneðini seçin. Seçtiðinizde otomatik
  olarak hemen aþaðýdaki 5 adet lisans numaralarý gözükecektir.

9. CADdy yazýlýmýnda "license software" penceresine dönelim. Þimdi 5 adet farklý license numarasýný girmek üzere ayný
  pencerede ki "Unlock code" sütununun altýndaki ilk bölüm olan "Circuit diagrams" bölümünden "License" düðmesini týklayýn.

10. Ekrana "Circuit diagrams" baþlýklý gelen pencerede "Input Unlockcode" bölümüne "key generator"deki ayný isimli bölümden
   numarayý kopyalayýp yapýþtýrýn. OK'a týklayýn. "license software" penceresindeki ayný isimli bölümdeki "Status/Days left"
   isimli sütunda yeþil renkli "LICENSED" yazýsýný göreceksiniz. Böylece bu bölüme ait lisanslamayý tamamlamýþ olacaksýnýz.

11. Geriye kalan diðer 4 bölüm için sýrasýyla 9. ve 10. adýmlarý tek tek uygulayýn.

12. Tüm lisanslamalarý tamamladýktan sonra "License Software" penceresinin altýndaki OK düðmesine týklayýn, kapanacaktýr.

13. En baþta açýlan "CADdy++ Electrical" baþlýklý penceredeki OK düðmesine týklayarak pencereyi kapatýn.

usta lin hata veriyor acile caddy++ electrical a ihtiyacım var linki yeniler sen şimdiden teşekkürler...