Programming PIC Microcontrollers with PICBASIC

Başlatan derwish, 07 Aralık 2003, 21:04:28

derwish

Selam,

Bir sitede gezerken bu kitaba

rastgeldim.

"Programming PIC Microcontrollers with PICBASIC - Chuck Hellebuyck"

Tahmin edebileceginiz gibi kitapta PICBASIC ile PIC programlama

anlatılmıs.
332 sayfa ve pdf formatında..
ilgilenenler icin link

;

http://www.sonsivri.com/upload/filesystem/uploaded/programming%20pic%20micro(unlock).rar

Hayrını gorun  ;)

DerWish.

00050319

arkadas,dedigin kitabı bulamadım. Bu kitabın varligindan haberi olan yerini belirtirse sevinirim.Kitab adı: :?

Programming PIC Microcontrollers with PICBASIC
Ahmak odur ki arzu ve isteklerinin peşinden koşar, Allah'tan da bekler.(Hadis-i Şerif)

derwish

Walla kitap bende var.
soyledigim adresten indirmistim, ancak kitap buyuk(11 MB)
upload edebilecegim bir yer yok

malesef...
varsa bildiginiz bir yer soyleyin upload edeyim...
veya 11 MB kotalı bir email adresiniz varsa soyleyin gondereyim..

isin garibi bu kitap hic isime

yaramıyor..
kullanmıyorum ama duruyor bir kenarda....

DerWish.

derwish

Walla kitap bende var.
soyledigim adresten indirmistim, ancak kitap buyuk(11 MB)
upload edebilecegim bir yer yok

malesef...
varsa bildiginiz bir yer soyleyin upload edeyim...
veya 11 MB kotalı bir email adresiniz varsa soyleyin gondereyim..

isin garibi bu kitap hic isime

yaramıyor..
kullanmıyorum ama duruyor bir kenarda....

http://www.elektroda.pl/eboard/searchtopic62633-chuck.html+hellebuyck

adresindeki Free mirror linkine tıklayarak

indirebilmeniz lazım..
bu link puanın olmasa bile indirebilmek icin..

DerWish.

00050319

teşekkürler dumrulbey... :P
Ahmak odur ki arzu ve isteklerinin peşinden koşar, Allah'tan da bekler.(Hadis-i Şerif)

DumrulBey

Merhaba,

Derwish'in dediği gibi puan limiti olmaksızın yüklenebiliyor. İşin başka bir garip yanı

kitabı yükleyebileceğim bir yer var ama kitap yok. İşte hayatın gerçeği: birin de var birin de yok. Neyse şu an kitabı çekiyorum aynı şekilde başkası da kendi bilgisayarına yükleyebilir.

Bu

arada kitap üç parça olsa da verdiğin adreslerin kapasitesi yetmez. Çünkü burada yaklaşık 4 MB.'lık 3 paketten (11/3) bahsediyoruz. Üstelik e-posta yoluyla gönderilen dosyaların boyut yaklaşık 1,5

kat artar ki bu neredeyse 20 MB. demek. Dolayısıyla göndermesi de, çekmesi de ayrı bir sorun.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

Veli B.

Dumrulbey ben free mirror linkini bulamadım.İncelediğimde mcu dan çekebileceğimi söylüyor ama orada da kitabı

bulamadım.
Free mirror linkinin tam olarak yerini yada kısayolunu tarif edebilirmisin.Yada nasıl download edebileceğimi.
Teşekkürler.

DumrulBey

Merhaba,

Eğer Elektroda Forumu'na daha önce giriş yaptıysanız aşağıdaki siteye girince

muhtemelen ilgili sayfa gelecek. Tabii tarayıcınızda çerez (cookie) kayıtlarına izin varsa. Yoksa yeniden giriş yapmak

gerekir.

http://www.elektroda.pl/eboard/searchtopic62633-chuck.html+hellebuyck

Sayfa yüklendiğinde sağdaki Download simgesi altında Free Mirror (no points) yazan yere

tıklayacaksınız. Ardından ftp.mcu.cz sitesine yönlendirilecek. Bir süre sonra, sorunsuz bir şekilde dosya yüklenmeye başlar.

Ancak buraya yukarıdaki haricinde bir adres veremiyorum.

Çünkü dosyaları yükleyebilmeniz için Elektroda Forumu'ndan yönlendirilmesi gerekiyor. Aksi halde böyle bir dosya yok gibi bir mesaj gelmesi lazım.

Sevgiler, saygılar...
Bilgi paylaştıkça bir bakmışız; kar topu olmuş ve çığ gibi üzerimize geliyor...:)

Veli B.

İlginçtir bende free mirror diye bir download linki görünmüyor.Sadece winrar ikonu ve download yazısı çıkıyor.Onda da

puan istiyor.Üyeyim ama yeterli puan için msg göndermem ve ya dosya upload etmem gerekli imiş.Başka bir çaresine bakacağım yada sen bir yerlere upload edince oradan indireceğim.
Tekrar

teşekkür ederim.

00050319

dumrulbey,sağolasın aciklamalarin icin ama bizde puan isteyip duruyor,su kitabı Allah rızasi icin,mumkunse mcuya falan

upload etsen,madem link mcuya yonlendiriyor orda varmıdır acep?mcuda arapsaci gibi,mcuda arama motoru varmi?ben bulamadim da... :?:

ground

⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

DumrulBey

Merhaba,

Aslında güvenlik önlemi var biliyordum ama galiba oluyor. Aşağıdaki adresleri bir deneyin

bakalım çekebiliyor

musunuz?

ftp://ftp.mcu.cz/_elektroda/haha/programming_pic_micro.part1.rar
ftp://ftp.mcu.cz/_elektroda/haha/programming_pic_micro.part2_796.rar
ftp://ftp.mcu.cz/_elektro

da/haha/programming_pic_micro.part3_190.rar

Sonra son iki dosyanın isimlerindeki sayıları alt çizgi "_" de dahil kaldırp açmayı deneyin. Dosya isimlerini değiştirmek için F2 tuşunu

kullanın.

Sevgiler, saygılar...

asistan2

Dumrulbey verdiğin adreslerden kitabı download ettim sağolasın.

Ersin

ben essekten imdirdim 11.5mb 320 sayfa felan

00050319

son dosya inmiyor dumrul bey,yardim et,yeni girdim siteye,herkes indirdi ben gene indiremedim,ilk 2 dosyayi indirdim,lutfen

yardimmmm :cry: