Şalt Sahası Projeleri

Başlatan Chan86, 26 Temmuz 2009, 11:48:52

Chan86

İyi günler arkadaşlar.Konuyu nereye açacağıma tam olarak emin olamadıüım için buraya açtım.Şalt sahası proje örnekleri elinizde var mı acaba? Ya da nerden kaynak bulabilirim? İnternetten araştırdım ancak örnek proje bulamadım.

Ziya

kontrolkalemi forumuna bak. orada birkaç kişi vermişti birilerine.

Şalt sahası OG mi, YG mi? Transfer barasaı var mı? Kaç ünite çıkışı şalta geliyor? Sadece bir TM ne mi bağlantı olacak? Bu gibi detaylar gereklidir.

Ayrıca aradığın tek hat şeması mı yoksa başka bir şey mi? Örneğin OG şalt binası için tek hat şemasına uygun hücre projeleri mi aradığın?
Bu günden sonra hiç kimse sarayda, divanda, meclislerde ve seyranda Türk dilinden başka dil kullanmaya. (13 Mayıs 1277) Karamanoğlu Mehmet Bey

Chan86

Benim açıkcası şalt sahası projeleri hakkında hiç deneyimim yok.Örnekleri inceleyerek bilgi edinmek Hatta gerekirse proje çizmek istiyorm.

muratxxx

Chan86 eger konu cok önemliyse birsen yayınevinin bu konu ile ilgili cok güzel bir iki kitabı olması gerekiyodu bendede var sanırım.sen yayınevinin bir sitesini incele istersen.
(Rigol DS 1102E)-(UNI-T UT804)-(Unisource c3100)-(Unisource 8110)-(Unisource P-3625T)-(TT T-ECHNI-C VC2002)-(LAP32128U-A)

Chan86

Teşekkürler inceleyeceğim.