...Proje Yapabilecek Arkadaşlar...

Başlatan aysegull, 26 Şubat 2010, 23:31:29

aysegull

:!:  :!: Arkadaşlar benim bu işten anlayan pic proğramlamada proje yapabilecek olan bi arkadaşa ihtiyacım varr,,lütfen ilgilenenler bana ulaşsınn....  :?  :?  :?
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ' нéя gözуâ$ı кéη∂i нiкâуéѕiηiη мüяéккéßi∂iя Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

hasangurlek

Projenizin detaylarından bahsederseniz daha kolay sonuç alabilirsiniz.
http://www.cyber-warrior.org, Although they like whiteness, sometimes twilight is required...  Hala evlilermi bilinmez ama kesinlikle artık uygun değiller !!!

Salih

Alıntı yapılan: "aysegull"!:  :!:  :!: Arkadaşlar benim bu işten anlayan pic proğramlamada proje yapabilecek olan bi arkadaşa ihtiyacım varr,,lütfen ilgilenenler bana ulasınn....  :?  :?  :?

Yazılanlar hangi dille yazılmış? :)
Lütfen dilimize karşı biraz saygılı olalım.

aysegull

yanlış yazmış olabilirim özür dilerim fakat konu farklı yerlere gidiyo,benim konuyu açmamdaki amaç yardım edecek birilerini bulmak

muhittin_kaplan

Problemi yazarsanız eğer çözüm bulabilirsiniz.

aysegull

pic proğramlama diliyle yazılmış bi projeye ihtiyacım war...

CoşkuN

Alıntı yapılan: "aysegull"pic proğramlama diliyle yazılmış bi projeye ihtiyacım war...
"Burda peq yoq" gibi bir cevap yazacaktım ama vazgeçtim.

Ne tür bir proje arıyorsunuz?
Hazır bir proje mi arıyorsunuz yoksa bir proje yapmanız gerekiyor hangi projeyi yapacağınıza karar vermek için yardım mı arıyorsunuz?

Evren KILIÇ

ne istediğini söylesende sana birileri yol gösterse problem nedir kayan yazımı yanıp sönen led mi buton ile led yakmak mı nedir?
[email]evren1623@hotmail.com[/email]

aysegull

Alıntı yapılan: "evrenk"ne istediğini söylesende sana birileri yol gösterse problem nedir kayan yazımı yanıp sönen led mi buton ile led yakmak mı nedir?
dövseydini  bariii :)) ya ben birilerini arıyorum derken bu preji yapacak birini arıyorum,bu proğramlama dilinden pek bişey anlamıom zaten,böyle birini bulursam projeyede beraber karar veririz artık

aysegull

hazır çalışan bi proje arıyorum yada bunu yapabilecek biri

arslan74

Merhaba,

O zaman sana bu işi yapacak ticari birisi gerek. Herkesin sana özel olarak ulaşmasını ve seni rahatsız etmesi yerine. Yapılacak işi belirtin. İstediğiniz yapabilecek kapasite ve istek de olan arkadaşlar. Sana teklif de bulunur. Sizde istediğiniz teklifi değerlendirirsizi. Yoksa bu şekilde sonuca gidemesiniz.

Selamlar.

erkan614

forumumuzda hazır projeler var arama kısmından bulabilirsin ama araştırman lazım
herşey hazır istiyorsan burası öle bi fodum değil ancak araştırmaların da yardımcım olabiiriz
eğerki işim budeğil sadece ödev dersen almasaydın

FullMetal

http://hobby_elec.piclist.com/e_pic6.htm bu adresi incele, herşey detaylı anlatılmış. Eğer takıldığın bir yer olursa yeni bir başlık açıp takıldığın yeri sor, gerçekten yardım etmek isteyen birisi varsa edecektir.

gulbey84

sanırım hanımefendi eğlence arıyor...yada tam olarak derdini anlatamadığı için bizler yanlış anlıyoruz!

sevgilerle

gulbey84
HABURDA KARŞILANANLAR YALNIZCA O BEBEK KATİLLERİ,VATAN HAİNLERİ DEĞİLDİ!!AYNI ZAMANDA YALANLAR VE KARANLIKLAR İMPARATORLUĞUNUN YOKOLUŞUNUN KARŞILANMASIYDI! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE