LPC1768 ARM CORTEX M3

Başlatan ahmet2004, 15 Mayıs 2010, 00:22:01

fatihinanc

@muuzoo
@computerboy

adlı kullanıcılar beni engellediğiniden dolayı mesaj gönderemiyorum.

@X_Fi
+6 gelecek. Şimdilik 19 adet kesin sipariş verildi.
+6 sı ise İtalya'dan geleceği için onun siparişi daha sonra verilecek. Özcan bey beni bilgilendirecek durum hakkında. Ben de buraya yazarım son durumu.

Neyse hayırlısıyla sipariş ettik ya kitleri...
İnşaallah gerisi gelir.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

computerboy

yok üstad engellemedim mesaj attım size ama. bir problemmi var mesajlaşma sisteminde acaba. yarın görüşelim ben parayı elden teslim edeyim size.

ahmet2004

Banada gönderebilirmisin hesap numaranı ÖM attım ulaşmadı galiba.

Teşekkürler ulaştı.

fatihinanc

Arkadaşlar hangi banka olduğunu yazmayı unutmuşum.Kusura bakmayın.
Hesap numaram VakıfBank adına.
Kainat dediğimiz kitap, yazıldığı dil ve harfler öğrenilmedikçe anlaşılamaz.  (Galileo Galilei)

JKramer

@fatihinanc

IBAN yazar mısınız?

ahmet2004

Alıntı Yap
X_Fi :
mademki az kit var 2 şer tane alanlar sparişlerini teke indirebilirlerse 3 kişinin daha kiti olur.

evet bencede doğru öncelikle herkes  birer kit alırsa çok iyi olur.

ErsinErce

Listede 2 tane alanlar sonradan arttırma yaptıkları için ek listedeler zaten ;)
Sadece @mufitsozen ilk partide 2 tane birden alabilecek onunda onayı olursa ek listeden bir kişiye verebiliriz.

Listenin Son Hali;
- 1 ahmet2004
- 1 Brsmnc
- 2 katana
- 2 cynetron

- 1 fahri
- 1 FxDev
- 1 computerboy
- 1 sdonmez
- 1 JKramer
- 1 M_B
- 2 mufitsozen
- 1 muuzoo
- 2 fatihinanc
- 1 tamirci_erhan
- 1 Ziya
- 1 ferdem
- 1 Sepiroth
- 1 muat
- 1 tuggy
- 1 Elektroemre
- 1 X_Fi

Toplam 19+6

+6:
- 1 tuggy
- 1 katana
- 1 fatihinanc

- 1 Elektroemre
- 1 X_Fi
- 1 cynetron

X-Fi

@mufitsozen onay verirse 3 kişi arasında kura çekilebilir artık kime çıkarsa son kit onun olsun parayı transfer etsin.  :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

teknikelektronikci

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 06 Eylül 2010, 00:57:49
keil kullanıyorum,c biliyorum
bu kiti almalımıyım ?

hocam ben aldigima göre sizinde almaiz gerek :) ben iyi programlayiciyim ama proton da buna ragmen bu kiti siparis ettim sirf c ögrenmek icin diyeceksiniz pic dede c yi ögrenirdin ama pic de proton dururken hayatta ögrenemem

cevaplar icin tesekür ederm simdi deniyorum
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Elektroemre

Bende +6'lık kısımdayım maelsef. Beklemedeyiz :)

Saygılar...

muuzoo

Alıntı yapılan: fatihinanc - 06 Eylül 2010, 16:47:51
@muuzoo
@computerboy

adlı kullanıcılar beni engellediğiniden dolayı mesaj gönderemiyorum.

@X_Fi
+6 gelecek. Şimdilik 19 adet kesin sipariş verildi.
+6 sı ise İtalya'dan geleceği için onun siparişi daha sonra verilecek. Özcan bey beni bilgilendirecek durum hakkında. Ben de buraya yazarım son durumu.

Neyse hayırlısıyla sipariş ettik ya kitleri...
İnşaallah gerisi gelir.

Bir engelleme durumu yok hocam. Ben de bakıyorum mesaj kutuma ne gelen var ne giden. Hesap bilgilerini bir daha gönderirseniz sevinirm. Şimdi bir daha baktım da özel mesaj ayarlarımda neden se sadece adminler mesaj atabilsin gibi bir seçenek aktifmiş düzelttim.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

fatihinanc

Hocam toplu gönderim yaparken size gönderememiştim.engellendi diyordu.
neyse bu sefer gönderebildim.

muuzoo

Evet mesajnız geldi bir sıkıntı yok. Özel mesaj alma sorunu olan arkadaşlar mesaj yarlarını bir kontrol etsinler. Bendeki sıkıntı sadece adminlerden mesaj al seçeneğinin seçilmiş olmasıydı.
gunluk.muuzoo.gen.tr - Kişisel karalamalarım...

fahri-

Bendeki sıkıntı da "sadece adminlerden mesaj al" seçeneğinin seçilmiş olmasıymış. Ben de mesaj almadım.

fatihinanc

Arkadaşlar bugün Özcan Beyden mail geldi.
Dün cevap alamamış.Bugün cevap almaya çalışacağım diyor.
Gün içerisinde son durumu yine buraya yazarım.

Kolay Gelsin.