Led tabela için hangi marka model ledi tavsiye edersiniz?

Başlatan sigmoid, 11 Aralık 2010, 22:33:07

sigmoid

Bir arkadaşım benden ledtabela yapmamı rica etti. Yıllar önce kayan yazı yaptığımda en çok bu led mevzusu başımı ağrıtmıştı. Tabi o zamanlar ledler bu kadar popüler değil. Piyasadan sıradan bir led alsak hepsi ayrı tel çalıyor. O zaman aldığım ledi kayan yazıyı büyütme kararı alınca tekrar bulamadım. Distrübütör firma 1 ay beklememi söylemişti. Moralimde bozulmadı değil. Tekrar benzer sorunlar yaşamak istemiyorum.

Piyasada her zaman rahatlıkla bulabileceğim kaliteli ve fiyatıda uygun hangi marka model ledi tavsiye edersiniz?

teşekkürler.

peko

Arkadaşım mrb
Benden bu dertten çok ama çok müzdariptim, ama nihayetinde bi çözüm buldum ve oldukçada memnunum.
Eğer reklam olmayacaksa, yardımcı olmak amaçlı söylediğimi hatırlataraktan marketdijital'în ledlerini tavsiye edebilirim..
Çok sorun yaşarım led'lerle ilgili ve en son çözümüm bu arkadaşın getirdiği led'lerde olduğunu gördüm ve halende binlerce kullanıyorum.
Çok şükür sorun yaşamıyorum...

marketdijital'de Türker bey var, kendisi ile görüşüp slm'mı mı iletirseniz eğer ( Royal Life Ekrem ) gerekli led'ler konusunda emin olun yardımcı olacaktır.

Ben sorunumu çook büyük ölçüde çözdüm, darısı başınıza..
" Bazıları zeka'sını iş'i zorlaştırmak için, bazıları ise kolaylaştırmak için kullanır.. "