DOS isletim sisteminde calisan cc.exe (s ve z domeni islemleri)

Başlatan bunalmis, 17 Mart 2011, 12:01:09

Firzen

Alıntı yapılan: z - 17 Mart 2011, 12:54:45
Esegimi kaybettim fakat geri buldugum icin su anda sevincten gobek atiyorum.  Flashlardan birisinden cikti.
Indirmek icin tiklayin. (Bir daha kaybedersem sizden isterim artik)

Programi cok kereler kullandim ve bu programi yazan adami ilk kez bugun kimmis diye merak ettim.

Gercekten buyuk adammis.

Peter M.  Thompson  System technology diye arayinca cikiyor.

Department of Electrical Engineering
California Institute of Technology
Pasadena, CA 91125 USA

http://dspace.mit.edu/bitstream/handle/1721.1/1069/P-1346-15644123.pdf?sequence=1

Hocam indiremiyoruz :(
Kararsız...

z

Hosting firmam çok sık şifreleri değiştiriyor yıllardır ftp transferi yapmıyorum. wordpress sayfasına yarın yükleyeyeyim.

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Firzen

Alıntı yapılan: z - 02 Kasım 2015, 19:18:57
Hosting firmam çok sık şifreleri değiştiriyor yıllardır ftp transferi yapmıyorum. wordpress sayfasına yarın yükleyeyeyim.

Tammdır hocam sağolun.
Kararsız...

z

Bunların cep telefonları için yapılanı yokmu? Yolda yürürken falan analiz yapardık.

MCansız

z

MCansız

z

Applestore'da IDOS adında bir uygulama buldum. Bununla DOS'daki oyunları telefonda oynayabiliyormuşuz.

Hatta cep telefonunda IDOS ile Win95 bile çalıştırmışlar.

Fiyatı da çok uygundu satın aldım. Gel gelelim yüklediğimde PC'de DOS'da çalışan bir exe programı cep telefonuna nasıl atacağımı bulamadım.

Uygulamayı yazan adama mail attım ama serverdan mailin ulaştırılamadığına dair geri bildirim aldım.

Haliyle uygulamayı şimdilik kullanamıyorum.

İnternette bakındım ama dişe dokunur cevap da bulamadım. Bir yıl kadar önce bir PC yazılımından bahsedilmiş onunla exeleri telefona yüklemek mümkünmüş lakin o yazılımı barındıran serverda artık o program da yok.

Kou hakkında bilgisi olanlar varsa yardım talep ediyorum.