farnell den alısveris yapan varmı?

Başlatan emrah, 20 Eylül 2011, 19:31:53

eistain_54

Tam olarak kısmı doğru ifade olmayabilir.O toplu alışverişlerin hiçbirine katılmadım.
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

Saruman

Evet , bu aralar farnell alışverişi yapacak olan var mı ?

Ya da toplu alış veriş yapalım mı, ben bir şeyler alacağım.

yldzelektronik

Alıntı yapılan: silvercopper - 06 Mayıs 2013, 15:22:39
Evet , bu aralar farnell alışverişi yapacak olan var mı ?

Ya da toplu alış veriş yapalım mı, ben bir şeyler alacağım.

Ben de almak istiyorum. Toparlanmaya başlasak mı?
Kişinin başına gelen hayır Allah'tandır. Kişinin başına gelen şer nefsindendir. Nefislerimizle kendimize zulüm ediyoruz.

Saruman

Valla herkes seçsin ürünlerini, yolu yordamı neyse bir an evvel sipariş verelim.

Ben üsleniyorum sorumluluğu nasıl yapacağız ? Yıldırım Elektronik süreci nasıl işliyor ?

CaFFeiNe

https://www.picproje.org/index.php/topic,36324.0.html

bir kez ben yapmıştım bu işi, çokta zor bişiy değil herkes istediği malzemeleri Farnell sipariş kodu ve adedi ile birlikte belirtiyor, sonra Yıldırım Elektronik'e bu kodlar ve adetler gönderilip teklif alınıp sipariş geçiliyor, sonra organizasyonu yapan kişi Yıldırım Elektronik'ten gelen parçaları isteyen kişilere göre ayırıp kargoluyor, kargo kısmında anlaşmalı kargo yapılabilirse iyi olur maliyet açısından (bana bir arkadaş yardım etmişti, çalıştığı yer vasıtasıyla uygun maliyetle kargoları göndermişti)

skara1214

Alıntı yapılan: silvercopper - 06 Mayıs 2013, 15:51:40
Valla herkes seçsin ürünlerini, yolu yordamı neyse bir an evvel sipariş verelim.

Ben üsleniyorum sorumluluğu nasıl yapacağız ? Yıldırım Elektronik süreci nasıl işliyor ?

cuma öğlene  kadar sipariş verilebiliyor.Parayı havale ediyorsunuz.10 gün içinde malzemeler elinizde 100 euro altı 20-30 euro gibi bir kargo parası ödeniyor(ben hep aha yüksek yaptığım  için hiç ödemedim ).Avrupa stoğu olmasına dikkat edin yeter.
Herkes ölür ama herkes gerçekten yaşamaz

Saruman

mistek

Farnell den 1-2 tane entegre alacağım ancak daha önce görmediğim bir uyarı koymuş.

"Verilen tüm siparişler İngiltere depomuzdan gönderilmektedir ve gümrük işlemlerine tabidir! Gümrüksüz Türkiye'den doğrudan teslimat isteniyorsa lütfen temsilcimiz Yıldırım Elektronik ile irtibata geçiniz."

Önceden aldıklarım takılmamıştı. Son zamanlarda bireysel alışveriş yapan oldu mu durum nedir?
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R