CORTEX M-4 Discovery Kit DEKONT LİSTESİ

Başlatan Saruman, 12 Ekim 2011, 21:39:46

ErsinErce

berat23

Saruman

Arkadaşlar şu açıklamayı yapmakta fayda görüyorum.

Gerek kit konusunda gerek siparişler konusunda çok şey konuşuldu.

Kullanmayacağınız ,ilgilenmeyeceğiniz, ucuza buldum,şimdilik dursun sonra bakarım diye düşündüğünüz,

elbet günü gelir işimize yarar dediğiniz şeyleri satın alıp da hayallere dalmayın. Bir çok kitim hala bir kenarda

yatıyor, çürümeye atılmış bekliyorlar.Bütçenizi çar çur etmeyin,boşuna para yatırmayın.Bunun yerine kafanızda

bir proje belirleyin,paranızı malzemeye harcayın.

galenga

ismim yazıyor ama anlayamadım bende istiyorum bir tane .

The Gariban

Uzun sürecek bir proje ile uğraşmam gerekiyor.Bugün kesinleşti.Bundan dolayı C ve ARM derslerine katılamayacağım.
Kit  siparişimi iptal etmek zorundayım.
Diğer arkadaşlara başarılar diliyorum

dumansiz

Bende 5 adet alacağım.

Bu arada maddi sıkıntıdan dolayı sipariş veremeyen,sipariş verip iptal eden arkadaşlara da yardımcı olabilirim.
Bu konuda forum içerisinde bir grup oluşturulacaksa beni de haberdar edin lütfen.
Yok böyle bir grup oluşturulmayacaksa isteyen özel mesajla bana ulaşabilir. Zaten fazla sipariş verdim(çok şükür.)

erkan614

projede ciddi olduğumuzu görüyorum Arrowa maili attım hatta Arrow+ST ile beraber yüzyüze görüşüp bu konuyu oldukça ciddileştirmek istiyorum

zamzam23

Alıntı yapılan: erkan614 - 14 Ekim 2011, 09:53:40
projede ciddi olduğumuzu görüyorum Arrowa maili attım hatta Arrow+ST ile beraber yüzyüze görüşüp bu konuyu oldukça ciddileştirmek istiyorum
çok iyi olur

ground

Bülent Abinin destek verdiği projeye hiç düşünmeden katılırım.

Benide ekleyebilirsiniz.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

mcn

@silvercopper hocam benim kit sayısını 2 yapalım mümkünse.Daha önce yanlışlıkla yazılmıştı düzelttirmiştim ama bi bildiğiniz varmış sanırım :D
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

zakbay

Tek dostum çalışmak...

malaga

Hiç bir kimsenin gönlünü yapmak için Allahın hükmünü çiğneme

Saruman

Alıntı yapılan: mcn - 14 Ekim 2011, 10:33:17
@silvercopper hocam benim kit sayısını 2 yapalım mümkünse.Daha önce yanlışlıkla yazılmıştı düzelttirmiştim ama bi bildiğiniz varmış sanırım :D

MCN içimden senin için bu arkadaş şimdi çift taraflı UART ister  CAN kullanır farları yaktırır ortaya karışık birşeyler yapar en iyisi 2 tane yazayım demiştim demek ki çözmüşüz seni de=)

mcn

@silvercopper hocam teşekkürler güzel düşünceleriniz için :) inşaallah güzel şeyler yapacağız birlikte.

Kit sayısı tahmin ettiğimden çok daha fazla çıktı gerçekten.Fiyatının düşük olması büyük etken.Başlamak için sabırsızlanıyorum  :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

mihri

"Eppur si muove!"