STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

pisayisi

Niyazi  bey, çizgi tagem olarak forumda kit için talepte bulunan arkadaşlara böylesi uygun bir fiyattan kiti temin için verdiğiniz emeklere teşekkür ederim. Bu durumda toplanan ücretler ile kitler alınabilir. Eminim bu organizasyonu yapan forumdaki arkadaşlar da sizle iletişim halindedir. Sorunun çözümündeki katkılarınızdan dolayı da ayrıca forumdaki tüm arkadaşlar adına da teşekkür ederim.
Bu kit st firmasının çıkardığı önceki discovey serisi kitlerden 5-6 gömlek daha üstün eminim alan arkadaşlar da çalışacak ve zamanla öğrenerek özgün çalışmalarını ortaya koyabilecek seviyelere gelecekler.
Murat

muhendisbey

Bence hiç yoktan 300 sipariş alınması ve bunun adilane olarak dağıtılması mantıklı. Yoksa zaten işin içinden çıkılmaz bir hal olacak. Yerini tutabilecek zaten başka bir kitte mevcut değilse ki NXP de web tabanlı olduğundan uymadı, Niyazi Bey'e güvenerek hareket edelim derim.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

-Hasan-

Evet arkadaşlar. Niyazi Bey ' e ne kadar teşekkür etsek azdır. Hızır gibi yetişti valla.  :D WEB tabanlı kartlar pek işimize yaramazdı.

Niyazi_SARAL

Alıntı yapılan: Allegro - 19 Kasım 2011, 18:38:50
Niyazi Bey, Arrow un bize sunduğu teklifte buna binaen birşeydi.
yani belli bi kit alıcaklar bi okadarını da hibe edeceklerdi, Onun için fiyatı 6.5$ vermişler.
Fakat daha sonra ST Türkiye den bunu yapamayacakların haberi geldi.
Bizde bu konuda farklı arayışlara girdik,
Şu anda sizde aynı şeyden bahsediyorsunuz....
Evet, ancak biz EBV ile iletisim halindeyiz. Bize farkli davranirlar. Detaylari Pazartesi veririm, 2 haftada teslim edecekler.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

Erol YILMAZ

Arkadaşlar 300 adet kit Niyazi Bey aracılığı ile gelecek,

Kitlerin dağtımında ADET konusunda silvercopper ile birlikte çalışacağız.
Gerekince bilgilendirmeler yine yapılacak...

Mujdat117

çok sevindim gelsin artık. Allegro hocam size konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür derim. çok emeğiniz geçti.
Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz.Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde

Niyazi_SARAL

Teslim tarihi belli olur olmaz bildireceğiz. İlk 300 adetini picproje'nin projesi için ayırdık. Daha sonrasını USD 12.5 maliyeti ile sunacağız. 1-2 hafta teslim süresi var.

Selamlar.
"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."  Bilgi paylaştıkça çoğalır

Saruman

Liste silinmiş yukleresim.com'dan.Umarım bilgisayarımda bulabilirim  :o

mcn

Teşekkürler Niyazi bey,daha sonra sizden rahatlıkla alabilecek olmamız en güzel haber  :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

-Hasan-

Alıntı yapılan: silvercopper - 21 Kasım 2011, 16:24:36
Liste silinmiş yukleresim.com'dan.Umarım bilgisayarımda bulabilirim  :o

Hocam şu anda link açılıyor. Listeyi buldunuz değil mi? Belki sizde bir sorun olmuştur diye yazıyorum.

Saruman

-Hasan-

z

Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

Murat Mert

mert07

-Hasan-

Ben bu sayfadakini de:

https://www.picproje.org/index.php/topic,35740.0.html

bunalmis Hocamızın upload ettiği resmi de görebiliyorum. Şaşırdım doğrusu. Ben de upload edeyim: