STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: Allegro - 26 Kasım 2011, 10:34:11
Ne demek istediğini tam olarak anlamadım.
Şu kadar kit aldım bölüşeceğiz vs yazılar nerede? Bu alımla bir alakası var mı?

Kit aldım derken sipariş verenleri kastediyorum. Yüksek adetli sipariş veren arkadaşlar genelde aynı şeyleri söylemişler. Örneğin şu kadar adet sipariş verdim okuldan, işyerinden, şurdan burdan arkadaşlarla ortaklaşa alacağız v.s.

Erol YILMAZ

şu anda en adil dağıtımı kurduğumuzu düşünüyorum...

Erhan YILMAZ

Alıntı yapılan: Allegro - 26 Kasım 2011, 11:19:41
şu anda en adil dağıtımı kurduğumuzu düşünüyorum...

Nedir hocam şuan ki dağıtım sistemimiz? Yorumlarda görmedim orayı kaçırmış olabilirim.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 26 Kasım 2011, 11:22:59
Nedir hocam şuan ki dağıtım sistemimiz? Yorumlarda görmedim orayı kaçırmış olabilirim.
Bkn. 12. sayfanın ortasındaki mesaj

Erhan YILMAZ

Tamam hocam okudum şimdi sağolun.

Murat Mert

Alıntı yapılan: tamirci_erhan - 26 Kasım 2011, 09:48:37
Şu kadar kit aldım şu kadar arkadaş bölüşeceğiz tarzı yazılar çoğalmaya başladı. Bana göre kit dağıtımı yapılırken forum üyelerinin çıkarları göz önünde bulundurulmalı. Dışarıdan X bir kişinin kit alıp forum üyelerinin kit alamaması olacak şey değil. Ayrıca böyle bi durumun açıklanmayacak bi tarafı da yok her şey ortada. Ben bunu arkadaşlarıma açıklayamam diyen varsa direk forumun adresini versinler. Buradaki yazışmaları okuyan durumu anlar zaten.

S.A.
Sn. Erhan ben rahatım kargo masrafı aynı olsun diye birleştik. :)
olacaksa olsun olmayacaksa olmasın bu konuda takıntımda yok ama bu kadar uzaması çokda iyi değil olacaktı _ olmayacaktı. Ha arrowun yaptığıda israil takdiği gibi bir şey ilk önce inandır sonra yıkım yap. o yüzden benim pek hevesimde kalmadı. EN BÜYÜK PIC YAŞASIN PIC. DESTEĞİ VAR BULABİLİYORSUN VE EN ÖNEMLİSİ ASENA GİBİ KIVIRTMIYOR. (Sn. Asena yanlış anlamayın :D :D )
mert07

Andromeda

arrow daki pazarlama bölümündeki bir kişinin hatası gibi gözüküyor..
firma sahiplerine bildirilse idi belki farklı olurdu..
neyse geçmişe mazi derler...
bundan sonra benzer kampanyalarda tecrübe oldu bu durum..
herşeyde bir hayır vardır...
" Tanrı, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır, yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kılmak için Tanrı'yı kullanırlar." ..." Tanrı'dan mesaj gelmiyor, biz Tanrı'ya mesaj gönderiyoruz"

bymrz

Alıntı yapılan: Allegro - 26 Kasım 2011, 11:43:02
Bkn. 12. sayfanın ortasındaki mesaj

Hocam 30 Kasım'a kadar beklemeye gerek var mı? Yoksa kitler bu tarihte geleceği için mi bu tarihi verdiniz?

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: alone_lover - 26 Kasım 2011, 12:01:47
Hocam 30 Kasım'a kadar beklemeye gerek var mı? Yoksa kitler bu tarihte geleceği için mi bu tarihi verdiniz?

kitler geldiği gün dağıtım başlar, Yoksa illa şu tarihte dağıtacaz diye birşey yok.
Süre için MOLEKIZ demiştim ama bunu anlayan olmadı galiba ?

Arrow da durumdan haberi olmayan kimse yok....
Ama tınlamadılar, ellerinden bişi gelmiyormuş... Bu şekilde beyan ediyorlar..

erkan614

Arrowa konuyu sorduğumda alınacak kitlerin yarısını st bedava vericekti diye kitlerin fiyatını 6.5$ dan vermişlerdi fakat sonrasında st türkiye kısmı bu bedava kısmı vermiyceklerini beyan etmiş artık st türkiyedekilerin picprojeye bi gıcığımı var bilemiyorum. ama onlarlada görüşücez yani arrowu da st tufaya düşürmüş.

pisayisi

st nin türkiye temsilcisi empa zaten st nin ürün portföyünü türkiyede yaymaktan bihaber ve st ile direk organik bağı olan bir firma değil. st nin en kral temsilcileri çinde onlar güzel çalışıyor.birzamanlar st fransa ofisi bir firmware cd sinin full versiyonu için beni türkiye temsilcisine empaya yönlendirmiş onlarda böyle birşeyden bihaber olduklarını ifade ettikten sonra es geçmişlerdi mevzuyu.sonra ben ilgili yazılımı başka bir ülkenin st temsilcisinden temin etmiştim bir ftp sitesine yüklemişlerdi yazılımı...

Murat

Murat Mert

Alıntı yapılan: Allegro - 26 Kasım 2011, 12:07:02
kitler geldiği gün dağıtım başlar, Yoksa illa şu tarihte dağıtacaz diye birşey yok.
Süre için MOLEKIZ demiştim ama bunu anlayan olmadı galiba ?

Arrow da durumdan haberi olmayan kimse yok....
Ama tınlamadılar, ellerinden bişi gelmiyormuş... Bu şekilde beyan ediyorlar..

Alıntı yapılan: pisayisi - 26 Kasım 2011, 13:47:04
st nin türkiye temsilcisi empa zaten st nin ürün portföyünü türkiyede yaymaktan bihaber ve st ile direk organik bağı olan bir firma değil. st nin en kral temsilcileri çinde onlar güzel çalışıyor.birzamanlar st fransa ofisi bir firmware cd sinin full versiyonu için beni türkiye temsilcisine empaya yönlendirmiş onlarda böyle birşeyden bihaber olduklarını ifade ettikten sonra es geçmişlerdi mevzuyu.sonra ben ilgili yazılımı başka bir ülkenin st temsilcisinden temin etmiştim bir ftp sitesine yüklemişlerdi yazılımı...

demekki armı öğrenmek gibi elde etmekte zor ne melanet bir durum mide bulandırıcı olmaya başladı arrowun bu kadar iç karartıcı ve iğrenç bir firma olduğunu anladım.
Acaba arrow dan birisi bunları okuyup utanıyormudur. Microchipi çok sevmeye başladım. hani benim üstümden başkalarıda bu kartı almasa çoktan vaz geçeceğim. Arada yardımcı olmak için kalan arkadaşlara çok üzülüyorum. Bülent abide yardımcı olmak için çırpınarak ders vermeye çalışıyor adamcağızın hakkını nasıl ödeyecek bu firma.
mert07

muratdu

Merak etme mert07 sonunda başaracağız. Önemli olan zoru başarmak...
Arrow un ne olduğunu herkes gördü.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: mert07 - 27 Kasım 2011, 12:59:58
demekki armı öğrenmek gibi elde etmekte zor ne melanet bir durum
Microchipi çok sevmeye başladım[/quote]
Bir microcontroller'ı elde edip kendisiyle proje yapamadıktan sonra, isterse 1THz hızında, her türlü haberleşme protokolünü destekliyor, üzerinde PWM, ADC, DAC, ve değişik sensör çeşitleri var, her türlü yazılım desteği var olsun. Neye yarar ki. Yani, ben alıp da laboratuarıma sokamadıktan sonra, isterlerse tanesini 50 kuruşa satsınlar, ne önemi var ki? O yüzden, en güzeli PIC. Her yerde bulunuyo, her türlü desteği var, artık standart duruma gelmiş bir dentetleyici.

Alıntı yapılan: mert07 - 27 Kasım 2011, 12:59:58mide bulandırıcı olmaya başladı arrowun bu kadar iç karartıcı ve iğrenç bir firma olduğunu anladım.
Acaba arrow dan birisi bunları okuyup utanıyormudur. .  Bülent abide yardımcı olmak için çırpınarak ders vermeye çalışıyor adamcağızın hakkını nasıl ödeyecek bu firma.
Allah onların, okusalar da belasını versin, okumasalar da belasını versin. Daha önce de başka konularla ilgili maillerime cevap vermediler. İğrenç bir firma. Miğdemi bulandırıyor. Üzerlerine kusmak istiyorum. Hiçbir şart altında onlarla gelecekte iş yapmayacağım. Seminer ve konferanslarda karşıma çıkarlarsa çok pis fırçalıycam onları.

Alıntı yapılan: mert07 - 27 Kasım 2011, 12:59:58hani benim üstümden başkalarıda bu kartı almasa çoktan vaz geçeceğim. Arada yardımcı olmak için kalan arkadaşlara çok üzülüyorum.
+1
Aynen. Bir kere başlandı artık. Sonunu getirelim bu sefer.

Saruman

Arkadaşlar bence çok yol katettik,uğraştık didindik Erol hocam da ben de başından beri takibindeyiz,sağolsun Niyazi Saral da destek oldu ,artık iş kitlerin gelmesi ve dağıtılmasına kaldı,elimizden geldiği kadar adil dağıtacağız.

Bazı arkadaşlar x kişi toplanıp 1 kişi adına x kit istedi,onları da bir şekilde halletmeye çalışacağız.Şu an listeyi şekillendiriyorum.Birden fazla kit isteyenlere gerekirse özel mesajla ulaşıp durumu bildireceğim.