STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

malpaslan1979

Alıntı yapılan: NaMcHo - 15 Aralık 2011, 19:55:45
Güncel listede bir hata var "marslan79" değil "marslan90" olucak,birde silvercooper hocam size mail yolladım, belki mail kalabalıklığından kaçırmış olabilirsiniz diye belirteyim dedim.

malpaslan1979 marslan isimler yakın olunca karışıklık olmuş...

myhalici

ilhan_mkp

ustalar kitim elime ulaşti emeği geçen herkeze teşekkürler

Ahmed Han

Alıntı yapılan: ilhan_mkp - 16 Aralık 2011, 01:31:03
ustalar kitim elime ulaşti emeği geçen herkeze teşekkürler
Şöyle açıktan yazıp canımızı çektirmeyin :)
Kiti ulaşan var, henüz ulaşamayan var  :-\

Murat Mert

Alıntı yapılan: Ahmed Han - 16 Aralık 2011, 02:42:45
Şöyle açıktan yazıp canımızı çektirmeyin :)
Kiti ulaşan var, henüz ulaşamayan var  :-\

:D  :D  :D
mert07

zamzam23

Benim sorum, acaba bugün de 20-25 kişiye daha kart gönderilecek mi?

CoşkuN

150 kit çok büyük bir rakam. Birkaç ay içinde burada bir sürü projenin uçuştuğunu görürürüz umarım.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: zamzam23 - 16 Aralık 2011, 14:35:07
Benim sorum, acaba bugün de 20-25 kişiye daha kart gönderilecek mi?

Cumartesi günü elimizdeki kitlerin hepsi buradan çıkacak,
Pazartesi salı elinizde olur bunlar...

sigmoid

Parayı havale ederken size adresimi verdim mi hatırlamıyorum. Güncel adres bilgimi kime göndereyim? Allegro mu yoksa silvercopper'a mı?

teşekkürler.

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: sigmoid - 16 Aralık 2011, 16:34:27
Parayı havale ederken size adresimi verdim mi hatırlamıyorum. Güncel adres bilgimi kime göndereyim? Allegro mu yoksa silvercopper'a mı?

teşekkürler.

silvercopper'a

cinque

pm atmıstım adres bilgilerini aldınızmı?

bymrz

Allegro hocam, ilk hesaplamalarımızda kargo dahil diye hesaplamıştık sanırım, fakat sonradan fiyatlar değiştiği için gönderdiğimiz ücretler sadece kit için verildi değil mi? Yanlış anlaşılmasın, 5 TL kargo parasını verdik mi vermedik mi derdinde değilim de, bazen kargo firmaları, yanlışlıkla(bazıları adet haline getiriyor hatta) kargo ücretini hem göndericiden hem de alıcıdan alıyor. Bizim iş tam olarak nasıl oldu. Kargo ücretlerini gelince biz ödüyoruz değil mi? Siz kargo için herhangi bir ödeme yapmadınız yani?

zamzam23

kargo ucreti, hicbir zaman fiyata dahil olmadi diye biliyorum.

bybik

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: alone_lover - 16 Aralık 2011, 17:03:03
Allegro hocam, ilk hesaplamalarımızda kargo dahil diye hesaplamıştık sanırım, fakat sonradan fiyatlar değiştiği için gönderdiğimiz ücretler sadece kit için verildi değil mi? Yanlış anlaşılmasın, 5 TL kargo parasını verdik mi vermedik mi derdinde değilim de, bazen kargo firmaları, yanlışlıkla(bazıları adet haline getiriyor hatta) kargo ücretini hem göndericiden hem de alıcıdan alıyor. Bizim iş tam olarak nasıl oldu. Kargo ücretlerini gelince biz ödüyoruz değil mi? Siz kargo için herhangi bir ödeme yapmadınız yani?

ne kadar havale yaptınız ?