Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

Erol YILMAZ

aynı prosedür geçerli,
Erol YILMAZ hesabına ödemeyi yapıp,
dekont bilgilerini de silvercopper a göndermeniz uygundur.

TÜRKİYE İŞ BANKASI
Sakarya Merkez Şubesi
Erol YILMAZ
2000-1949145
IBAN :  TR340006400000120001949145 

Dekont Buraya :
nrkaan@gmail.com

sigmoid

ikinci kitlerin gelişi ne kadar sürer. Yakın zamandan olacaksa (15 günlük bekleme süresi)  ikisini beraber isteyebilirim. Fakat daha uzun sürecekse önce birini sonra diğerlerini alayım.

Klein

Kitler yetmediği için siparişi 3 adet ile sınırlamıştım.  Şu durumda 12.5$ adet fiyatından sipariş adedini artırabilirim.
Eğer kiti aldığımız firmanın elinde varsa bir kısmı displayli olan  kitten de olabilir.  Gönderdiğim miktar kaç tane kite yetiyorsa o kadar artırabilirsiniz siparişi.

Erol YILMAZ

Arkadaşlar,
mevcut siparişimiz 300+110 adet,
300 adedi geldi, dağıtımı bugün yarın biter,
110 adedi gelince onları da aynen göndericez,

Daha sonra kitten almak isteyen arkadaşlar Çizgi Tagem den 12.5$ dan alabilirler.

mcan

Alıntı yapılan: Klein - 17 Aralık 2011, 11:21:36
Kitler yetmediği için siparişi 3 adet ile sınırlamıştım.  Şu durumda 12.5$ adet fiyatından sipariş adedini artırabilirim.
Eğer kiti aldığımız firmanın elinde varsa bir kısmı displayli olan  kitten de olabilir.  Gönderdiğim miktar kaç tane kite yetiyorsa o kadar artırabilirsiniz siparişi.
Display li kit hangisi?

Saruman

Kaan aşağı Kaan yukarı...  ::)

Saruman

Alıntı yapılan: mcan - 17 Aralık 2011, 11:32:58
Display li kit hangisi?

Üzerinde 7 segment LCD olan bir kitti, ama F4 müydü F3 müydü hatırlayamadım.
Bunalmis hocanin açtığı ve kitlerle ilgili olan ilk başlıkta bu kitten söz edilmişti

drmp

darısı kiti geleceklerinin başına

Tlepsh

Kit şu an Çizgi Tagem'in eğitim market bölümünde yer almış ama satışta değil.

http://www.cizgi-tagem.org/e-market/product.aspx?key=STM

Sanırım yakın zamanda alamayan arkadaşlar da uygun fiyata buradan temin edebilecek .

Saygılar...

pisayisi

display  içeren kit STM32L152RBT6 işlemciye sahip low power mode özellikleri önplanda olan bir kit. STM32L-DISCOVERY olarak geçmekte üzerindei display ile işlemcinin nanoamperler mertebesinde uyku modunda nasıl çalıştığı çekilen hat akımlar ısı göstergesi gibi örnekler mevcut. özelleşmiş bir lcd sürücü birimi yok yazılımla lcd sürme işi hallediliyor. özellikle portable uygulamalar için kanşekeri ölçüm , yol bilgisayarı, batarya beslemeli data logging gibi amaçlar için ideal... 
Murat

Sepiroth

Eger diger LCD'li Low Power islemcili kitten alinabilme durumu varsa bende almak isterim :)
Either you feel it, or not...

yamak

Allegro hocam ben 13 kit sipariş vermiştim. Şimdi ekstradan 60 lira daha mı göndermem gerekiyo. Bi yanlışlık olmasın.

z

Alıntı yapılan: pisayisi - 17 Aralık 2011, 13:04:24
display  içeren kit STM32L152RBT6 işlemciye sahip low power mode özellikleri önplanda olan bir kit. STM32L-DISCOVERY olarak geçmekte üzerindei display ile işlemcinin nanoamperler mertebesinde uyku modunda nasıl çalıştığı çekilen hat akımlar ısı göstergesi gibi örnekler mevcut. özelleşmiş bir lcd sürücü birimi yok yazılımla lcd sürme işi hallediliyor. özellikle portable uygulamalar için kanşekeri ölçüm , yol bilgisayarı, batarya beslemeli data logging gibi amaçlar için ideal...

Nasil ozellestirilmis LCD birimi yok. LCD electrodlarini siradan bir port ile surmeyi denedinmi hic?

Sayfa 245 http://www.st.com/internet/com/TECHNICAL_RESOURCES/TECHNICAL_LITERATURE/REFERENCE_MANUAL/CD00240193.pdf

Bu sayfada gorulen islevleri yazilimla yapmayi dene bir bakalim yapabilecekmisin?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

pisayisi

segment lcd birimi mevcut haklısın. nxp nin grafik lcd ler için doğrudan desteğe sahip cortex serileri gibi bir donanım yok diyelim.
Murat

malpaslan1979

Kit bugün elime geçti emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Sayın allegro sayın silvercopper sayın niyazi saral sayın bunalmış sağolun.