STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

aykut54

Merhaba,

Başta arm öğrenmemize vesile olan bunalmış ustaya, kit organizasyonu yapan Erol Abime:), silvercoopper, ve Niyazi Bey'e çok teşekkür ederim,

Yapılan her fedakarlık için allah razı olsun.

thinchild

Bana kitler hala ulaşmadı. Kargo şubesini de aradım böyle bir kargo yokmuş!  ???

eistain_54

Hocam ne geen var ne giden?Yapılacabilecek hiçbir şey yok mu?
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

DuMaN

Merhabalar öncelikle teşekkürler. kargom bugun elime geçti. yanlız bir sorun var ben 3 kit siparişi vermiştim ama elime 2 adet geçti. ilk etapta 45 TL ikinci istemedede yanılmıyorsam geçen hafta perşembe ve cuma günü istenilen 10 tlyi yatırdım. özellikle mail ve forumde tek kargoda gönderirseniz sevinirim demiştim. eksik olan kiti nasıl alabilirim teşekkürler...

Erol YILMAZ

Alıntı yapılan: DuMaN - 26 Aralık 2011, 14:32:55
Merhabalar öncelikle teşekkürler. kargom bugun elime geçti. yanlız bir sorun var ben 3 kit siparişi vermiştim ama elime 2 adet geçti. ilk etapta 45 TL ikinci istemedede yanılmıyorsam geçen hafta perşembe ve cuma günü istenilen 10 tlyi yatırdım. özellikle mail ve forumde tek kargoda gönderirseniz sevinirim demiştim. eksik olan kiti nasıl alabilirim teşekkürler...

Biliyorsunuz ilk parti 300 adet kit geldi. Toplam ihtiyacımız 410 adet.
Dolayısı ile çok adetli olanların birçoğunu bir kerede gönderemedik, Herkese mümkün olduğunca en az 2 kit göndermeye çalıştım.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: thinchild - 26 Aralık 2011, 14:23:06
Bana kitler hala ulaşmadı. Kargo şubesini de aradım böyle bir kargo yokmuş!  ???
Çok güzel, demek ki paketin gelmek üzere. Muhtemelen, yarın akşam gidip şubeden alabilirsin.

Tagli

Benim paket de saat 3 gibi geldi. Alıcı ödemeli olduğundan güvenlik kabul etmemiş (ismimi bilmedikleri için) ama kapıdan telefon açtılar, o şekilde aldım.

Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim...
Gökçe Tağlıoğlu

tayyar

Siz en azından kargo şubesine ulaşabiliyorsunuz:)

Sağolsunlar İzmir Çiğli tarafındaki şubeler telefonu bile açmıyorlar. :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

eraygil

hocam  STM32F4 ü acaba ben nasıl teğmin edebilirim

evreno

kit sonunda geldi :)
emeği geçen herkese teşekkürler

Burak B

Micro-B USB kablosuda bir kit parasına satılıyor. Ne kadar ironik. Burda 15TL toptancıda dahil. Sırf Nokia telefonlarda v.s. kullanılıyor diye.
"... a healthy dose of paranoia leads to better systems." Jack Ganssle

mozkan87

Ebay'de 1 dolar ben aldım 2 haftada geldi, ama benim usb yi kullanarak bir proje geliştirebilmem için en az 1 yıl geçmesi gerekiyor.

Ahmed Han

Alıntı yapılan: ByteMaster - 26 Aralık 2011, 17:35:29
Micro-B USB kablosuda bir kit parasına satılıyor. Ne kadar ironik. Burda 15TL toptancıda dahil. Sırf Nokia telefonlarda v.s. kullanılıyor diye.
Hocam, böyle şeyleri milyonculardan alın. Hani şu çok sayıda muhtelif ürünü 1-2TL gibi ucuz fiyatlardan satan yarler var ya. Oralar da gayet ucuz oluyor. En fazla 2TL, olmadı 3TL vererek alabilirsiniz.

Erol YILMAZ

Sürat kargo da son kargoları geciktiren arkadaşın şefine durum aktarıldı...
Salı günü gönderilen partiden Cuma günü halen elinde vardı.
Bu kadarı ürünün bir kargo şubesinden çıkması için gereksiz bi uzunluk.

trademy

kargonuz yolda bile olsa şubeyi ardığınızda sizin adınıza bir kargo yok diyorlar.
bir bakıyorsunuz iki saat sonra kargonuz var diyorlar.
şubeden şubeye ve çalışandan çalışana durum değişiyor....

gerçekten kartların tedarik ve dağıtımında emeği geçen arkadaşlara emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Nasipse bu kartlar yakında bunalmış hocamın desteğiylede meyvelerini vermeye başlamış olacak.

İşte o zaman bu uğraşıdaki  tüm  emeği geçenlere gerçek bi teşekkür edilmiş olacak.

Zira her öğretmen emek verdiği öğrencilerini başarılı gördükçe onlarla gurur duyar....

Esen kalın..........