STM32F4 kitleri hakkında

Başlatan Erol YILMAZ, 12 Kasım 2011, 23:46:30

refik1

bugün bende aldım.
Emeği geçenlere teşekkürler.

cuneytatay

Kitler elime ulaştı, ilave ödemeyi de gerçekleştirdim, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

kck87

hocam ilave ücreti ödeyenlerin listesini yapacakmisiniz?
 nickim'in terör örgütünün kck yapılanması ile alakası yoktur. bazı arkadaşlarımdan butarzda duyumlar aldım.

Cetinal

ek ücret ödenmiştir.. bilginize

sigmoid

Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakkınızı nasıl öderiz bilmiyorum. Benim kitimde elime ulaştı. (Kargo şubelerinin bulunmadığı bir yerde oturduğumdan geç aldım.)

Herkese teşekkürler.

igolcubasi

Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

tayyar

Ben sonunda kargo şubesine ulaşabildim. Öyle bi kargo yokmuş :)
Bekleyelim bakalım :)
--EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR--

gambit1244

nokia telefonu ollanlar mikro b kablosu nokianınki oluyor telefonculardan temin edebilirsiniz
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

Klein

Eğer bağlantı sorunları yaşarsanız , bir role veya kontaktör çektiğinde bağlantınız koparsa , bir usb aygıt takıp söktüğünüzde kit ile bağlantı kopuyorsa , kablonuzu değiştirin. 
Piyasada çok dandik micro-usb kabloları var.  Dşarıdan bakılınca zaten kablonun inceliğinden farkediliyor. Mümkünse kalın ve üzerinde ferit nüveli filtre olan kabloları tercih edin.

Cetinal

Alıntı yapılan: Klein - 27 Aralık 2011, 22:39:27
Eğer bağlantı sorunları yaşarsanız , bir role veya kontaktör çektiğinde bağlantınız koparsa , bir usb aygıt takıp söktüğünüzde kit ile bağlantı kopuyorsa , kablonuzu değiştirin. 
Piyasada çok dandik micro-usb kabloları var.  Dşarıdan bakılınca zaten kablonun inceliğinden farkediliyor. Mümkünse kalın ve üzerinde ferit nüveli filtre olan kabloları tercih edin.

aynen katılıyorum... LPC1768 kiti de var elimde ve çalışırken bağlantı kopma sorunları çıkartıyordu.. Shield li usb kablosu ve ferit nüve ile sorunu çözdüm...

makine üzerinde denemeler yapılacaksa eğer full izalasyonlu devre yapmanızı tavsiye ederim... hele servo sürücüler de varsa izolasyonsuz devreyle hiç kimse boşuna zaman para kaybetmesin 

muratdu

Alıntı yapılan: RoMeO123 - 28 Aralık 2011, 10:24:42
aynen katılıyorum... LPC1768 kiti de var elimde ve çalışırken bağlantı kopma sorunları çıkartıyordu.. Shield li usb kablosu ve ferit nüve ile sorunu çözdüm...

makine üzerinde denemeler yapılacaksa eğer full izalasyonlu devre yapmanızı tavsiye ederim... hele servo sürücüler de varsa izolasyonsuz devreyle hiç kimse boşuna zaman para kaybetmesin

Aynen katılıyorum. Ben 10-15 cm lik kısa USB kullanıyorum.

eistain_54

Kitlerim elime ulaştı.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Her gün 24 altın verilirken bunun için kime şükredersin ey ademoğlu!?!

DuMaN

Peki hocam saolun yanlız birşey sorabilirmiyim benim kalan son kiti vereceğim başka bir adrese yollamanız mümkünmü. tekrardan emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

cicjoe

hocam aynisinden ben de talep edicem. arkadaslarin adresini vermistik. dun gelmis paket. arkadaslar evde yokmus ama baska bir arkadasi evdeymis. onun da uzerinde para yokmus alamamis paketi. bir telefon birakmislar. arayinca oyle bir paket yok diyolar :D subeye gidip sorcaklar bakali nolcak sonu :D

duzenleme: mesaj geldi kitleri almislar =)