Android telefonlar hakkında..

Başlatan EMG81, 16 Ocak 2012, 22:40:39

t2

Mağazada tam deneyemiyoruz. Sim kart yok. Telefonu dizayn ederken veya işletim sisteminde  yaptıkları kazmalıkları anlayamıyoruz. telefonun kamerası dandikmiş. otofocus yokmuş. belgeleri çekemiyoruz. floresan ışığında çekmiyor daha bir çok saçmalık..

Forumda dolaşıyoruz çeşitli sayfalar açtık. yeni bir internet sayfası daha açıyoruz. Zaten maksimum pencere sayısına ulaştınız bazı pencereleri kapatın diyor.
Kendin kapa işte. en eski pencereden başla kapat. ne soruyorsun. 

gevv

Alıntı yapılan: Allegro - 15 Şubat 2013, 12:26:57
Fazla para verme de :)  ne alırsan al, Memleket teknolojik hurda doldu :)

evet abi  öyle olacak  1k gibi rakamlar bana çok fazla + içime sinmiyor

şuan xperia u  en uygunu gibi  özellik olarak fiyat olarak  süper bir cihaz tek eksiği hafızanın 4gb ile sınırlı olması gerçi şimdie kadar 8mb  üzeri görmediğim için sorun değil   

@t2  hocam  çekim kalitesini görsem  yeter   zaten xperia u doğru düzgün resim, video çekerse beni ek masraftan kurtaracak

Erol YILMAZ

Bildiğim kadarıyla xperia foto ve video konusunda gayet iyi durumda...

Tabi bir arkadaşında olup ta incelesen çok daha iyi olurdu :)

Sdttn

xperia p aldım huawei p1 ile karşılaştırdım performansı ona göre düşük. donanımlarını gsmarenadan karşılaştırabilirsiniz. ekranı çok iyi. kamera 200-300 tlik kompak makineler gibi. telefon çok şık.

X-Fi

Bugün bende w810i ile 6 yıl süren yolculuğuma bi son verip yeni bir android telefon almaya karar verdim. Müzik önceliğim olduğu için htc desire x almayı düşünüyorum bakalım nelerle karşılaşacağız. :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

serhat1990

Alıntı yapılan: X-Fi - 27 Şubat 2013, 16:14:22
Bugün bende w810i ile 6 yıl süren yolculuğuma bi son verip yeni bir android telefon almaya karar verdim. Müzik önceliğim olduğu için htc desire x almayı düşünüyorum bakalım nelerle karşılaşacağız. :)

Hocam şimdiden hayırlı olsun diyelim :) , geçenlerde şu telefona rastladım ilerde benim telefon emekli olunca bundan almayı düşünüyorum şimdilik emektarla yola devam .

http://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z/

Xperia Z under water Bluetooth test