Free enerji

Başlatan z, 24 Şubat 2012, 23:56:51

erkan614

Alıntı yapılan: muhendisbey - 25 Şubat 2012, 16:05:53
....

Diyelim ki fazladan güç buldun. Bu fazladan güç nereden geldi? Beyin gücü mü? :D
...
Sesli güldüm
beyin bedava e haliyle beyin gücüde bedava
Evet free enerji nin formulu burdan geliyo olmalı

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 25 Şubat 2012, 12:22:08
Bu ne okumuş merak ediyorum.
Liseli detected

AsHeS

Alıntı yapılan: muhendisbey - 25 Şubat 2012, 16:05:53
mesajımda hakaret yoktu bak aynen şu

P=IxV ise

senin cihazın paralel olarak akımı nasıl ölçüyor :D

Diyelim ki fazladan güç buldun. Bu fazladan güç nereden geldi? Beyin gücü mü? :D

yazı bu, sadece bir kısmı kalmış

madem fazladan güç ürettin motorlar niye kendi kendini beslemiyor?
hocam bende aynısını düşündüm güç yükseliyorsa(ki adım gibi biliyorum hayır yükselmiyor)çıkış dc diye anlatıyor video da zaten aküye geri beslemeyi verdik mi şarj+yük e bağladık mı otomobiller uçaklar bedava artık petrol savaşları biter enerji üretimi bırakılır tüm dünya 2 adet akü ile bütün aletlerini çalıştırır ve fatura derdi kalmaz barajlar tarihi yerleri su altında bırakmaz

bocek

adam haplı beyler..
1 ya da 0. işte 'bit'ün mesele..

ahfxg

Ben bu adama değil de eğer facebook resmi ailesine aitse çok güzel eşine, iki güzel evladına acıyorum.
Hepsi bu, gerisi teferruat.
Erkeklerin dünyasına başkaldıran bayan mühendis..

AsHeS

arkadaşın facebookta beğendiği tesla da bir yanlışlık var  bir terslik var orda ki fotoğraf ve açıklama teslaya pek benzemiyor :S
Bu arada arkadaş wattmetreyi nasıl kullandığını anlatmış
TOTOROLAR.MOV

t2

Bunu kafaya alalım, Girişimci patron, parababası, belediye başkanı,  edasıyla gaz verip sonra sopalayalım.. sanal sopa yani :)
Yepyeni birisi geliyor. icadınızla ilgileniyoruz hayran kaldık diyor. sonra zzt  sopa..

7.5 KW ENERJİNİN 97 KW 'YA YÜKSELTİLMESİ 
PAMUKOVA BELEDİYESİ 7.5 KW ENERJİNİN 97 KW 'YA YÜKSELTİLMESİ ÇALIŞMASI (3).flv

belediye ayda 20 bin tl kara geçiyorsa  yarısını buna versin.

AsHeS

TOTOROLAR.MOV
Bu video da o kadar söveceğine google da satıcı firmaların bağlantı şemasına baksa anlayacak ne demek istediğimizi
http://alfaelectronics.com/shop/images/DW-6060.jpg

muhendisbey

beyler bu adam dolandırıcıymış Doğan Haber Ajanslı haber

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Gercek_Zihni_Sinir_den__dolandiricilik_procesi_.htm?ArticleID=22966

işte gerçek yüzü adamda hakikaten para var 650bin tl para yemiş daha ne olsun.
Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem; Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

gambit1244

hahahah çok iyi tespit :DDD

Alıntı YapBu esnada şarlatan panik oluyor çünkü dudaklarından temassızlık oldu kelimeleri dökülüyor bunu videodaki sesinden duyuyoruz.

şu videonun ilk 5 saniyesine dikkat yazının en altında şu yazıyor
MANYETİK DÖNGÜ VE ELEKTRİK ÜRETİMİ
E=MC2 mi? OZAMAN TÜM ÖLÇÜ ALETLERİM ARIZALI VE HATALI ÜZGÜNÜM
ahahahahah
buda benim kişisel cevabıum :D!!
http://inciswf.com/1298717011.swf
[email]tufan_ozbek@hotmail.com[/email] Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift aslında bütün mesele bu.

HackTroj

:) çok takip etmediğim bi konu ama sanırım bildiğinden şaşmamak için insanlara hakaret edip üste çıkmaya çalışan bi tip ... üzerinde durmaya değmez :D

free enerji ancak devletin bilmediği bi enerji kaynağı bulursanız olur heralde .. yada bildiğim kadarıyla rüzgar ve güneş enerjisine belli bi watt a kadar müsade ediliyo ve ücretsiz kullanabiliosunuz ...

ama bişey harcamadan enerji elde etmek imkansız gibi sanırım ... hoş harcadığımız enerji de sadece şekil değiştiriyo ... bi açıdan enerji korunumu dolayısıyla ...enerji de harcamıyoruz .. sadece kullanılabilir enerjiyi kullanılamaz enerji haline dönüştürüyoruz genelde... kim bilir belki bi gün insanlık süresi boyunca yetebilecek enerji kaynakları elde edilebilir

umberto

Bu değerli arkadaş, herkese o kadar aptalmısınız demiş ama , ayarlı güç kaynağına bile doğru düzgün bakıp hesap yapamıyor.
Sözde ayarlı güç kaynağından 300 watt civarı güç kaynağı çekebileceğini söylüyor. Gördüğüm kadarıyla o güç kanağı 60V 5A lik güç kaynağı. (30V da olsa önemli değil)

Lamba yakma deneyinde, ayaların hepsini sona alıyorum diyor , ve alıyor. Göründüğü kadarıyla cihaz 60,4V a ayarlı. Ampülü voltajı değiştirmeden güç kaynağına bağlıyor. Ampül 5amper akım çektiğinde, güç kaynağı gerilimi 60V da olmasına rağmen, güç kaynagının gücü yetersiz olduğundan , çıkış gerilimi 11,5V a düşüyor. Yani güç kaynağının çıkış güvü 60watt civarında.

Watmetre ile aynen bülent hocanın dediği gibi. watmetre önce kısa devre akımını ölçüyor 5a olarak sonra açık devre yaparak gerilimi ölçüyor ve tahmini olarak 300 watt yazıyor. Çünkü wattmetre sözde güç ölçümü yapıp ekranda 300watt yazdığı sırada güç kaynağından akım çekmeden nasıl watt ölçümü yapabilir.

Baktı olamdı artık küfürle saldırılara başladı arkadaş.

Aynı deneyi , ampermetre ve voltmetre oalrak 2 farklı ölçü aletini aynı anda kullanarak yapsa görecek kendiside gerçekleri, İlizyoncu gibi bu şekil milleti kandırmaya çalışıyor :)

RcALTIN

herif nato kafa nato mermer, şempanzeye anlatılsa bu kadar laf tesla olmuş çıkmıştı, o kadar olamasa da bu şarlatandan daha hakim olacağı kesin olurdu konuya herhalde... adamın bildiği tek şey laf ebeliği, zaten başka türlü sahte diplomayla belediyeye 650bin liracık takamazdı allahın şarlatanı. 6 saat önce %45 de dediği, bize kapak olacak videosu da yüklenemedi gitti  ;D varsa yoksa yorumlarımızı siliyor, bizi blokluyor ve hakaret ediyor beyin özürlü.
KİMSEYİ ENGELLEDİĞİM YOK, ÖZEL İLETİ DEVRE DIŞI !

barlaskubilay

KAPATILACAK OLAN KAĞAK GENİŞ OLUNCA ANCA YÜKLENDİ....

ALIN İSTEDİĞİNİZ YERİNİZE KAPATIN....

HAA BİLİP BİLMEDENDE KİMSEYİ YARIGILAMAYIN ZİRA BEN  KUL HAKKIMI HİÇ BİRİNİZE HELAL ETMİYORUM.
AHİRETTE HESAPLAŞACAĞIMIZ GÜNE KADAR...
BÜLENT ÜNALMIŞ'IN WEB SİTESİNDE HAKKIMDA YAZDIKLARINA İTAF EDİLMİŞTİR.wmv
BENİ ÜZEN İNSANLARI ZAMAN BIRAKTIM DEMLENİYORLAR... KIVAMA GELDİKLERİNDE YUDUM YUDUM İÇECEĞİM HABERLERİ OLSUN...!!!

AsHeS

barlaskubilay

ŞİMDİ BENDEN BÜYÜKLER KÜÇÜKLER...

SAYFA 1DEN 5 KADAR HAKKIMDA YAZILAN HERŞEYİ OKUDUM...
BAŞIMDAN NELER GEÇTİĞİNİ BİLEMEDEN VE EMPATİ YAPMA YETENEĞİNİNDE SİZDE OLMADIĞINI ANLADIĞIMDAN DOLAYI HİÇ BİRİNİZE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM... BİR İNSANI DOLANDIRICI DEMEK KOLAY AMA GÜNAHINI ALMA NOKTASINDA İNSAN BİRAZ DÜŞÜNÜR NEFES ALIR...7

GELELİM ÖLÇÜME

ÇOKK TEKNİK BİLİP GEÇİNENLER... İİİİİİ DİNLİN...

DC KAYNAKTAN WATT METER İLE GÜÇ ÖLÇÜMÜ YAPARKEN LOAD AYARINI KULLANMAMIZA GEREK YOK...
NEDEN?

ÇÜNKÜ DC KAYNAKTA REAKTİF KAPASİTİF VE COSf DEĞERLERİ YOKTUR...
YANİ POWER SOURCE TEN OKUDUĞUMUZ DEĞER İLE LOAD BAĞLANTISI YAPIPTA OKUYACAĞIMIZ DEĞER AYNIDIR...
AMMMMAAAAA

AC DEN ÖLÇERSEK:

MECBUREN LOAD ARALIĞINDA ÖLÇÜM YAPMAMIZ GEREKİR ZİRAAA WATTMETER POWER SOURCE TAN OKUNAN DEĞERİ DOĞRU ALGILAMAMIZI ENGELLEYECEKTİR...
ÇÜNKÜ AC DEVREDE REAKTİF AKTİF KAPASİTİF COSf TANq NE HALTIMSA HER TÜRÜLÜ YAN ETKİ MEVCUTTUR....

TAAA EN BAŞINDAN BERİDİR DC KAYNAK DİYORUM SİZ 4 TELLİ ÖLÇMEDİKİİ DİEE ALYA EDİYORSUNUZ...
YUHH....

AYRICA ŞU DC GÜÇ KAYANIĞI OLAYINIDA ANLATIIMDA...
BAKIN BEN ORADA DEMEK İSTEDİĞİM ŞU İDİ...
BENİM BU KODUMUN CİHAZI 60 VOLT 5 AMPERLİK BİR CİHAZ AMA 60 VOLTTAYKEN ORAYA LAMBA BAĞLADIĞIMDA 60 VOLT ÇEKİO DEMEDİM... KADEMELİ OLARAK MAKİNA VOLTAJI OTOMATİK KENDİ AYARLIYO DEDİM...
AYRICA FAZLARI ÇAKMAMIN NEDENİ... BU CİHAZDAN EN FAZLA 5 KÜSÜR AMPERLİK GÜÇ ALABİLİRİM KAPASİTESİ OKADAR OLDUĞUNU GÖSTERMEKTİ... BU DEĞİLDİRKİ BAK FAZLARI ÇAKTIM SİSTEMDE 300W VAR...
AYRICA 60 VOLTTAYKEN POWER SORUCE FAZLARA BAĞLADIĞIMDA  OKUNANA DEĞER MAKİNADAN MAKSİMUM ÇEKİLCEK DEĞERİ GÖSTERMEK ADINAYDI... SİZ ALDINIZZ UÇTUNU GÖTÜRDÜNÜZ BAŞKA YERE KOYDUNUZ...
ALIN SİZE 4 KABLOLU ÖLÇÜM İSTEDİĞİN KADAR KİŞİ BİR KABLOYU ALIP PAYLAŞIN....

YAZIK SİZLERDE EĞİTİM ALMIŞ KİŞİLERSİNİZ HA... KİŞİLİK TESTİ YAPTIRIN ZİRA İNSANLIĞINIZDA ESER KALMAMIŞ...
BENİ ÜZEN İNSANLARI ZAMAN BIRAKTIM DEMLENİYORLAR... KIVAMA GELDİKLERİNDE YUDUM YUDUM İÇECEĞİM HABERLERİ OLSUN...!!!