Haberler:

Forum kuralları güncellendi LÜTFEN  okuyunuz:  https://bit.ly/2IjR3ME

Ana Menü

stm32f4-discovery

Başlatan eraygil, 14 Eylül 2012, 21:43:47

eraygil

merhabaa arkadaşlar daha önceleri pic serisi mikrokontroler ler kullanıyordum (hoş hala da kullanıyorum)  5-6 ay önce stm32f4 discovery kitini aldım güzel özellikleri ve fiyat performansı beni cezvetti. ben bu kartu otomasyon işlerinde kullanmayı düşünüyorum. ancak register düzeyinde program yazmak çok uzun zaman alıyor ve bi haylide yorucu oluyor. acaba bu kiti programlama konusunda kütüphane yazmayı bilen arkadaslar var mı yada keilde bunu nasıl yapacağımızı anlatabilecek arkadaşlar var mıdır.  registerlere bayağı aşina oldum. birde bu keil u4 ün lisanslı sürümünü nasıl teğmin edebilirim. ilgilenenlere simdiden tesekkür ederim

MC_Skywalker

kayılı olarak standart sürümü indirenlere bu mail mesajı geliyor. Keil Türkiye  temsilcisi oldukları yazıyor mailde

Alıntı Yap
Merhaba,
Keilın web sitesinden deneme sürümü yazılım indirdiğiniz bilgisini aldım.
M-Plus olarak Keilın yazılımlarının ve donanımlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Ayrıca distribütörlüğünü yaptığımız diğer firmaları da ekteki dosyadan inceleyebilirsiniz..
Çeşitli demoboardlar, U-Link2, U-Link Pro gibi ürünler Türkiye stoğumuzda bulunmaktadır.
Yazılımlar için teslim süresi en fazla 1 haftadır. Herhangi bir ihtiyacınızda bize danışırsanız yardımcı olmak isteriz. İyi günler..

www.m-plustec.com
Best Regards,
Onur Sengoz
Field Sales Engineer
ELECTRONIC COMPONENT DISTRIBUTOR - WHERE TECHNOLOGY MATTERS
MPlus Technologies Ithalat Ihracat ve Tic. Ltd. Sti
Kosuyolu Mah. Katip Salih Sok. No:65/2A, Post Code: 34718 Kadikoy, Istanbul - TURKEY

Phone: +90 216 340 88 31
Fax: +90 216 340 86 29
Mobile: +90 542 490 50 03
onur@m-plustec.com, www.m-plustec.com