Tiestore'da wireless body sensor kiti dağıtılıyor!!!!

Başlatan KIRIKDR, 21 Eylül 2012, 23:55:41

pea

Kit mi dağıtıyor yoksa entegre mi anlamadım ben.
Order sample kit deyince, Samples Cart'a kitteki entegreyi(ADS1292) ekliyor.

AsHeS

Ben TI'dan sıcaklık ölçüm kiti ve basınç ölçüm kiti almıştım bir defa malzemeler birleşik gelmiyor pcb de göndermiyorlar sadece kitin entegrelerini gönderiyorlar elimde smd bir adet dsp,bga kılıfta bir entegre(neyle lehimleyeceksem artık) ve smd birçok malzeme var bu yüzden yani orada kit yazdığına bakmayın sadece entegreler geliyor haberiniz olsun.

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: pea - 22 Eylül 2012, 13:08:36
Kit mi dağıtıyor yoksa entegre mi anlamadım ben.
Order sample kit deyince, Samples Cart'a kitteki entegreyi(ADS1292) ekliyor.
COMBOBODYSENSOR  ekledi. ikisini birden ekliyor ama ben bunu seçtim.

pisayisi

O zaman gönderilecek 4 adet parça var demek listesi aşağıda,

CC2541 – 2.4GHz Bluetooth® Low Energy System-on-Chip Solution
TPS62730 – Frequency, Synchronous Step-Down DC-DC Converter
ADS1292 – Low-Power, 2-Channel, 24-Bit Analog Front-End for Biopotential Measurement
MSP430F5308 – Ultra-Low-Power Microcontroller, 16KB Flash, 6KB SRAM

kit denince hazır sistem gibi düşünmemek lazım demek, zaten web sayfasında  da yeterli bilgi yok gönderdikleri muhtemelen  bu dört adet entegredir. Bunların hepsini kullanıp bir projede yer vermek insanın senesini alır ;D MSP430F5308 işlemci ayrıca kullanılabilir, CC2541 – 2.4GHz Bluetooth® modülü 2 adet gönderceklerse bununla çeşiitli uygulamalar yapılabilir,  ADS1292 ile ne yapılabilir görcez...

Murat

muhittin_kaplan

ADS1292 zamazingo ile çalışabilirim. şınav çektirirken adamı takip de ederiz. :)

berat23

Alıntı yapılan: pisayisi - 22 Eylül 2012, 13:51:14
O zaman gönderilecek 4 adet parça var demek listesi aşağıda,

CC2541 – 2.4GHz Bluetooth® Low Energy System-on-Chip Solution
TPS62730 – Frequency, Synchronous Step-Down DC-DC Converter
ADS1292 – Low-Power, 2-Channel, 24-Bit Analog Front-End for Biopotential Measurement
MSP430F5308 – Ultra-Low-Power Microcontroller, 16KB Flash, 6KB SRAM

kit denince hazır sistem gibi düşünmemek lazım demek, zaten web sayfasında  da yeterli bilgi yok gönderdikleri muhtemelen  bu dört adet entegredir. Bunların hepsini kullanıp bir projede yer vermek insanın senesini alır ;D MSP430F5308 işlemci ayrıca kullanılabilir, CC2541 – 2.4GHz Bluetooth® modülü 2 adet gönderceklerse bununla çeşiitli uygulamalar yapılabilir,  ADS1292 ile ne yapılabilir görcez...

(Resim gizlendi görmek için tıklayın.)

ben böyle bir kit geleceğini sanmıyorum.olsa bile en gıcık bga,qfn kılıflar gelir.

MC_Skywalker

Ben Türkiye ye gönderiyormu diye denmek için form doldurdum. Bu ürünle çalışmayı düşünmüyorum. O yüzden boşuna sipariş vermedim.

AsHeS

Alıntı yapılan: MC_Skywalker - 22 Eylül 2012, 14:28:19
Ben Türkiye ye gönderiyormu diye denmek için form doldurdum. Bu ürünle çalışmayı düşünmüyorum. O yüzden boşuna sipariş vermedim.
Gönderiyor bundan emin olabilirsin 2 kez aldım .

mesaj birleştirme:: 22 Eylül 2012, 14:38:27

@berat23 2 kez farklı kitleri söyledim ikisinde de dip kılıf yoktu hepsi smd ve bga geldi.

justice_for_all

Alıntı yapılan: tyildizak - 22 Eylül 2012, 12:56:13
Ti sample'ları kargo ücreti almadan fedex ile yolluyor.  Mng teslim ediyor. Ortalama kargo süresi 3-4 gün.

peki sample degilde normal alisveris yapinca yine kargoyu ucretsizmi yolluyorlar yoksa para aliyorlarmi?
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

AsHeS

Alıntı yapılan: justice_for_all - 23 Eylül 2012, 01:02:02
peki sample değilde normal alisveris yapinca yine kargoyu ucretsizmi yolluyorlar yoksa para aliyorlarmi?
Yaklaşık 1 senedir kargo ödemedim bazı arkadaşlar kampanyadır o dediler ama zaten shipping parasını eklemezse sipariş formunda bedavaya geliyor demektir.

justice_for_all

peki alisveris yapinca kac gunde elinizi ulasiyor.
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

AsHeS

Alıntı yapılan: justice_for_all - 23 Eylül 2012, 01:06:41
peki alisveris yapinca kac gunde elinizi ulasiyor.
Kargoya verildi maili geldikten sonra 1-2 gün sürüyor.Kargoya verilme durumu da ürünün stokta olup olmaması ile ilgili bir durum.

justice_for_all

gogge

Ürünleri istedim. Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Yalnız sipariş takip listesinde gözükmüyor. Sample siparişlerde drum böyle mi?

ArGeMaNiA

Bende de gözükmüyor.
Hatta işlemleri yanlış yaptığımı zannederek iki kez sipariş verdim.
Gerçi onu bir kez olarak kaydetmiştir.
Haydi göreyim sizi, vazife-i ubudiyetinizi unutmamak şartıyla öyle çalışınız ki,  rûy-i zemini, her tarafı herbirinize görülen ve her köşesindeki sesleri size işittiren bir bahçeye çeviriniz.