Tiestore'da wireless body sensor kiti dağıtılıyor!!!!

Başlatan KIRIKDR, 21 Eylül 2012, 23:55:41

KIRIKDR

Arkadaşlar bugun tiestore'dan Ezchoronos saat ve msp launchpad siparişi verdim ve sitede free wireless sensor kiti dağıtıldığına dair bir ilan gördüm. Acaba daha önce bu kiti alan arkadaşlar oldu mu siteden? Texas instruments yeni çıkardığı ürünlerin tanıtımını yapmak için ücretsiz bu ürünlerden yolluyor...

Ömer KANAR

Bir tek saat, beş vakit namaza abdestle kâfi gelir.

KIRIKDR

MC_Skywalker

Ülke olarak Türkiye seçtiğinizde sizden bu örneği neden istediğinize dair bir gerekçe isityorlar.

Alıntı Yap
Country    
TURKEY(TR)   (Edit)

Please provide a justification

* Please provide a justification for ordering these samples:

LukeSkywalker

KIRIKDR

LukeSkywalker

Hımm.
ADS1292 sayesinde çok hassas biyopotansiyel öçümler yapılabiliyormuş.

KIRIKDR

@MC_Skywalker hocam ti herşeyde soruyor ne için kullanmak istediğini , parasını verip aldığın ürünler için de işte biyolojik silah yapımında askeri ya da savunma sanayide mi kullanacaksın diye bir soru soruyor... Anket gibi salla birşey gitsin.. :)

Elektroemre

Alıntı yapılan: KIRIKDR - 22 Eylül 2012, 11:14:50
@MC_Skywalker hocam ti herşeyde soruyor ne için kullanmak istediğini , parasını verip aldığın ürünler için de işte biyolojik silah yapımında askeri ya da savunma sanayide mi kullanacaksın diye bir soru soruyor... Anket gibi salla birşey gitsin.. :)

Ev yapımı nükleer füze yapımında kullanacağım vs yazınca göndermiyorlar mı acep?  :D

pisayisi

Ben sipariş verdim kit hakkında çok ayrıntılı bilgi yok sanırım cd ile beraber gelecek. Analog işaretleri örnekleyip pc ye filan aktarma data log gibi uygulamalarda da kullanılabilcek sanırım. ti estore dan yapılan siparişler neden sample chart a eklenmiyor ordan da sipariş vercektim ücretli cortex m4 kit 5 dolara bedava ama sipariş listesine ekleyemedim artık ayrıca sipariş vercez sanırım...
Murat

muhittin_kaplan

Alıntı yapılan: Elektroemre - 22 Eylül 2012, 11:23:03
Ev yapımı nükleer füze yapımında kullanacağım vs yazınca göndermiyorlar mı acep?  :D
Bu işte ben sıkıntıya düşüyorum.
TuAF da öğretmenim yazınca olayın boyutu değişiyor.

LukeSkywalker

muhittin_kaplan

Öğretmen değilde Turkish Air Force da Öğretmen olunca başka başka yalan söylemek zorunda kalıyorum. Göndermiyorlar.
Bunda yazdım kabul etti bakalım gelecek mi ?

justice_for_all

Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

tyildizak

Alıntı yapılan: justice_for_all - 22 Eylül 2012, 12:14:14
kargo parası bizemi ait acaba ?

Ti sample'ları kargo ücreti almadan fedex ile yolluyor.  Mng teslim ediyor. Ortalama kargo süresi 3-4 gün.