Altınkaya'nın alternatifi bir firma var mı?

Başlatan run, 24 Kasım 2012, 15:02:41

Murat Mert

Alıntı yapılan: ylmz - 30 Kasım 2012, 17:31:37
var tabıkı bır arka sokağımızda olan sebox kutuları ureten yer akiş kalıp yani

mesaj birleştirme:: 30 Kasım 2012, 17:32:11

ha unutmadan altın kayadan çok daha ucuzdur fıyatları fıyat alınca şok olabılırsın o derece yanı :))

S.A.
http://www.akiskalip.com/elektronk-chaz-kutulari-akikalip/ozel-kutular.html?page=shop.browse&category_id=14
LİNKTEKİ KUTULARI HER SORUŞUMDA 3-4 AYA ÇIKARTACAĞIZ DİYOR 2 YILDIR. 3-5000 ADET ALACAKSANIZ ÜRETİRİZ KALIPLARDA HATA VAR DİYORLAR. ZIMPARAYLA DÜZELTİRDİM BU VAKTE KADAR YAW.   >:( >:(  ;D
Tamam altınkaya kutuları ayro dinamik olmayabilir ama adamlar ne sergiliyorlarsa onu satıyorlar.  ;)
mert07

ground

Altınkaya kutularını birçok ürünümde kullanıyorum. Fiyat performansı güzel.

Yeni bulduğum www.bopla.de firması var. Mikrosay firması getiriyor.

Özel piyasada farklı görünmesini istediğiniz cihazlarınız için buradan alabilirsiniz.

Ne yazık ki rakamlar çok farklı (yüksek) :)
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

sinus

30 liralık alışveriş yaptım, dekontuda gönderdim.

ses seda yok, "hala ödeme bekleniyor" yazıyor.

telefon mu etsem? ilk defa alışveriş yapıyorum bu firmadan.

edit : kargo geldi, ürünler gayet başarılı :)

JKramer

Onu güncellemiyorlar ama bir-iki güne kadar siparişiniz geliyor. Yine de ödeme ulaştı mı diye telefon edip kontrol edebilirsiniz.

a.zorba

Odeme bekleniyor guncellemiyorlar , Mail gönderin

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

a.zorba

..

Bilenler bilir . Biz maraşlilar için şehir olarak şubat ay' i bayram ,kurtuluş ,yaz in gelmesiydi. Şimdi karalar in yas in ayı oldu.

Murat Mert

Altınkaya siparişlerimden sonra mail ve telefon bilgisi veririm hep en fazla 3 gün içinde elimde olmuştur. Genelde aksilik olmazsa ertesi gün elimdedir bu konuda gayet iyiler.
mert07

Ersin

Bugün sipariş verdim , birkaç değişik kutu var.Birinden 10 adet vardı , aradım az önce ne zaman gönderiyorsunuz diye ,salı günü göndereceklermiş , bu kutulardan stok kalmamış basılacakmış.

dursuncemal

Alıntı yapılan: Murat Mert - 08 Nisan 2016, 17:16:03
Altınkaya siparişlerimden sonra mail ve telefon bilgisi veririm hep en fazla 3 gün içinde elimde olmuştur. Genelde aksilik olmazsa ertesi gün elimdedir bu konuda gayet iyiler.
aynen katiliyorum
:=

jkes07

Bu sene Alüminyum Modüler kutu aldım. Şarj kontrol cihazı olacağı için birazcık büyük :)  Yanılmıyorsam 256*222*88 mm ebatlarında olacak. Kutu çok hoş. Boyası elektrostatik siyah toz boya ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı.. 1 adet için fiyatı 50 liraydı.

Vidaları havşalı ve yine boyalı. Diş hatası vs yok. Hatta henüz yaptırmadım ama isteğinize göre lcd penceresi ve fan deliği de açıyorlar. (Keşke sitede onların da fiyatı verilseymiş)

Daha ne yapsın firma anlayamadım, içinden bir tek kuş çıkmadı resmen !