iphone hakkında yorum bekleniyor

Başlatan t2, 05 Mart 2013, 22:12:22

t2

Daha önce windows mobile, android telefonlar kullandım . bunların hiç biri istediğim gibi olmamış hepsinde bir sıkıntı var. bir tek  denemediğim iphone  kaldı. benim gibi çeşitli  telefonlar deneyip sonunda iphone kullanıcısı olan var mı? yoksa pişman  olur muyum?  daha almadım.  düşünüyorum.

Erol YILMAZ

Bir sonraki modeli alsınlar diye bunları hep eksik yapıyorlar hocam,
Gelme oyuna :)

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=190270

pisayisi

Android den kafayı yemek üzere isen, iphone ios seni hiiç açmaz aksine bunalıma sokar.Samsung, apple htc nin son versiyon ürünlerini denemiş biri olarak birde sony lere bakmak gerek diyorum...
Murat

muhittin_kaplan

zonduroid de bulamadığın mutluluğu ios da mı arıyorsun.

t2

Alıntı yapılan: muhittin_kaplan - 05 Mart 2013, 22:23:39
zonduroid de bulamadığın mutluluğu ios da mı arıyorsun.
hevet diyecektim ki tırstım. gideyim androidin çekirdeği bol olan telefonundan alayım bari. az kalsın iphone 5 alacaktım. iyi ki almamışım..

muhittin_kaplan

android kullan ama, aç bir adamın yemek yemesi gibi her önüne gelen programı yükleme. işine yararları yükle devam et.

pea

Android olarak kullandığınız telefon ve beğenmediğiniz yönleri nelerdir?

Her işletim sistemi sıkıntı aslında, hepsinde eksik var.Pentium 4 bilgisayarla bile bir çok iş rahatça yapılırken, 4 çekirdekli telefonlarla anca Angry Birds oynayabiliyoruz.
Ubuntu bu işe çözüm bulmaya çalışıyor, Android'in iyi telefonlarına da Beta olarak sunmaya başladı.Bakalım ne olacak

gevv

@t2   hocam  nokia lumia  deneyin  win8 varmış

Mucit23

şu windows phone8 i bende merak ediyorum. visual C# ile kod yazılabiliyor. Buda ilgi çekebilir.

ground

Alıntı yapılan: t2 - 05 Mart 2013, 22:36:00
hevet diyecektim ki tırstım. gideyim androidin çekirdeği bol olan telefonundan alayım bari. az kalsın iphone 5 alacaktım. iyi ki almamışım..

Gerek yok...

Android için tablet al.. Her derde deva. Telefon da eski nokialar çok hızlı.

Neme lazım virüs olayları var :) :D

Tablet olarak deneme Dark ın 7" lik GPS li olan modelini aldım. İş görüyor hemde navigasyon aparatı var.. 
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

kantirici

win phone 8 de eksilkikler var.

Alıntı yapılan: Mucit23 - 05 Mart 2013, 23:27:41
şu windows phone8 i bende merak ediyorum. visual C# ile kod yazılabiliyor. Buda ilgi çekebilir.

c# da kod yazılıyor ama sadece ide gibi kalıyor, kendi sdksı var ve win. phone 8 e özgü bir çok şey bilmek gerekli.

t2

Alıntı yapılan: ground - 05 Mart 2013, 23:43:21
Gerek yok... Android için tablet al.. Her derde deva.
motorola xoom tablet aldım. telefon kabiliyeti yok. çöp.  rom üstüne rom kurdum. rom aramaktan bıktım. txt editörü için program aramaktan, en iyi dosya yöneticisini, eniyi SD kart göstericisini aramaktan bıktım.

ground

Alıntı yapılan: t2 - 05 Mart 2013, 23:57:11
motorola xoom tablet aldım. telefon kabiliyeti yok. çöp.  rom üstüne rom kurdum. rom aramaktan bıktım. txt editörü için program aramaktan, en iyi dosya yöneticisini, eniyi SD kart göstericisini aramaktan bıktım.

Tel kabiliyeti yok.

Ama ofis - mail - web - navigasyon - müzik - video - tv - oyun - görev task yazılımları vb. öğeleri çok kullanışlı.

Hele de çok ileri programcılık gerektirmeden app yazabilmek.. tadından yenmiyor :) M.I.T ile google ın Appinventor u basit çalışmalar için ideal. Basit çalışmalar derken http://www.appinventorblocks.com deki gibi..

Mesela videodaki uygulamaları yapabilirsin.
App Inventor_Android_Acelerometro_Talon.avi
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

polleme

Android tabanlı cihazlar gerçekten çok esnek, ama çok ıvır zıvır yükleyince ağırlaşmaya başlıyor ve ondan sonra sıkıntılar çıkıyor. Ben de her ne kadar açık sistemci ve bilgisayarcı olsam da bir akıllı telefon kullanıcısı olarak iPhone diyorum. Belki Android kadar sistem müdahele şansı vermiyor ama bugüne kadar kilitlenme veya yavaşlama gibi en ufak bir sorun yaşamadım, ne yüklersem yükleyim. Kullanım kolaylığı da cabası. Ben her ne kadar Apple'ı sevmesem de iPhone kullandım ve bu anlamda farkını gördüm.

z

Iphone 5'i her iki günde bir şarj etmek dışında çok seviyorum.  Batarya süresi dışında kötüleyeceğim bir yönü yok. İşletim sistemi üzerinde gelen programlar güzel tasarlanmış.

İşlemci hızı uygulamaların üstesinden güzel geliyor. Sonraki modelleri beklemenin anlamı yok. Al kurtul derim.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com