diz ustu bilgisayarda kendi kendine silme sorunu

Başlatan justice_for_all, 01 Ağustos 2013, 16:33:46

justice_for_all

Merhaba arkadaslar bilgisayarimda bir sorun var ve ben cozemedim hala.sanki del tusu basili gibi tikladigim herhangi birseyi silmeye calisiyo ve bu surekli tekrar ediyor del tusunu cikarttim hala devam ediyo buna baska hangi tus neden olabilir?
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

Kabil ATICI

Klavyeyi tamamen sökmeyi denedin mi?
sorun doğrudan tuştan olmayabilir. Malum Mux olarak çalışıyor..
ambar7

justice_for_all

tamamen sokmeyide denemedim aslinda gozum kesmedi del tusunu cikarrtim fn tusunu cikarttim ama hala sorun devam ediyor bugun tamamen cikartmayi bi deneyeyim bakalim
Deneyip de başaramayanları değil, yalnızca denemeye bile kalkışmayanları yargıla.   Gökhan Arslanbay

diot

klevyeyi tamamen çıkarmalısın. tuş ları tek tek sökemezsin. Senin söktüğün sadece üst kapak.  birde virüs taraması yap.

justice_for_all

mustafacan

Alıntı yapılan: justice_for_all - 01 Ağustos 2013, 16:33:46
Merhaba arkadaslar bilgisayarimda bir sorun var ve ben cozemedim hala.sanki del tusu basili gibi tikladigim herhangi birseyi silmeye calisiyo ve bu surekli tekrar ediyor del tusunu cikarttim hala devam ediyo buna baska hangi tus neden olabilir?
del tuşunu yerinden çıkarmak düğmeyi çalışmaz hale getirmez klavyeyi komple sökmelisin. yada bir usb klavye  bul 2. klavye olarak tak ve aygıt yöneticisinden 1. klavyeyi devre dışı bırak diyerek deneyebilirsin. 2. klavyeyi takmadanda mouse varsa yine yapabilirsin. Aygıtı devre dışı bırak...
Keşfedilecek çok teknoloji var. Boş Vaktim Yok!