kablosuz fare yi kablolu yapma

Başlatan can99, 14 Eylül 2013, 16:19:12

ipek

5 yıl evvel vatan bilgisayardan almıştım logitech VX Nano 1000 dpi nano lazer auto focus .2 adet duracel bir yılı geçiyor ,nasılmı hesaplıyorum ? şu ana kadar 4 takım pil taktım.şans eseri tahtakalede bir tane daha buldum hemen aldım yedek olsun diye.eskisini 60TL'ye yenisini 100TL'ye  ;D abesle iştigal ama alışkanlık insanların en büyük zaafı.ayrıca tekerlek scroling vitesli basınca mekanik olarak vitesi boşa alıyor, bir çevir 100 tur atıyor. ;D

RcALTIN

Alıntı yapılan: meftun - 15 Eylül 2013, 13:15:20
Bim'e 20 eylülde gelecekmiş: Logitech M185 Kablosuz mouse-19,90 TL
Vatanda :  36 TL + kargo :D
http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-910-002235-m185-nano-wireless-optical-nb-mouse-%28swift-grey%29/productdetails.aspx?I_ID=55718&gclid=CPPn0ciUzbkCFcGd3god4FMAyA

ucuz diye bende almıştım m195 olanını o fiyata, kutusunda 5 ay pil ömrü falan diyordu, gün içi ortalama 8-10 saatlik kullanımda gp alkalin pil ile 1 ayı zor görüyor. günlük kullanım saatine göre normal bir değer mi bu bilemedim...
KİMSEYİ ENGELLEDİĞİM YOK, ÖZEL İLETİ DEVRE DIŞI !

JKramer

Bende de M195 var ama klasik Duracell pille yaklaşık üç ay gidiyor. Yalnız şöyle enteresan bir durum var; fareyle birlikte gelen Duracell pille -kutusunda yazdığı gibi- 5-6 ay gitmesine rağmen sonradan aldığım aynı marka pillerin hiçbiriyle bu süreye ulaşamadım. Pilleri de ya Metro'dan ya da hepsiburada'dan alıyorum, çakma olma durumu yoktur herhalde.

Mucit23

Bende Logitech M185 var. Bimeks ten almıştım. Kataloğunda pil ömrü 1 yıl diyor. Aldığımdan beri 6 aydan fazla oldu. Hala kendisiyle birlikte gelen pili kullanıyorum

metaltrrocker

Bendeki de m185.Sıradan çinko-karbon pillerle :) uzun bir ömür beklemeyin.Kullanmadığınız zamanlar maus'u kapatın.Reklamlara da çok aldırış etmeyin:)