Electronist Fuarı (26-29 Eylül 2013)

Başlatan ferdem, 28 Eylül 2013, 14:04:29

SBTECH

biz anadolu yakasından kalkıp gittik hiç bir şey olmadığını anlayıp geri döndük ömrümüz yollarda geçti  .Bu söyledikleri başlıklardan bir kaçı olaydı keşke gömülü sistem yarı iletken malzemeler falan yazmışlar hiç bir şey yok ,Türkiye'de elektronikçi olmanın ne kadar saçma ve bizlerinde ne kadar küçük bir kitle içerisinde olduğumuzu anladım .Türkiye için çok üzücü bir durum ne yazık ki.

En azından iki tane uzakdoğulu ile muhabbet ettik de pcb için üretim için bir alternatif bulur gibi olduk :)
Elektronik ilimdir..

mcn

İnsan bi arar sorar SBTECH, ayrıca oraya kadar gelipte bana uğramamana kırıldım  :)
www.teknikyazi.com --üşenme,erteleme,vazgeçme...

erkan614

enem bende gitmişim farkında olmadan ?????  ;D
ben 11 salonda ki led fuarı için gitmiştim hemen karşısındaki elektronist miydi ??
hiç bişey yoktu orda ya şöyle koşar adım 2 dk da gezdim sonra sinerjinin standında oturduk x-ray  pazarlığına
çok aşırı pahallıydı almadık
neyse bari led aydınlatma tarafını gezseydiniz orda güzel ürünler vardı
ayrıca o kapıda bir dünya davetiye var onlara bi kartvizit zımbalattınızmı ücretsiz giriliyor

Firzen

Bizde projemizi oradaki Jüri yerine keşke firmalara sunsaydık onlar eminim ki bizimle ilgilenirlerdi... Türkiyede yapılmamış birşey en azından...
Kararsız...