Fizik kitabı ya da notuna ihtiyacım var

Başlatan unknownperson, 25 Ekim 2013, 10:34:06

unknownperson

Arkadaşlar internette birçok siteyi araştırdım fakat Schaum Physics kitabına ulaşamadım genelde linkler kırık çıkıyor , indirmediğim dosya kalmadı fakat bulamadım . Elinizde İngilizce - Türkçe Schaum Physics ya da benzeri fizik kitabı (Serway hariç) ya da fizik notları varsa upload edip buraya link koyarsanız sevinirim.

İyi Günler.

metaltrrocker

Serway-1 mi serway-2 mi? Yani mekanik mi elektrik kısmımı? Elimde ege'de kullandığımız ingilizce ders notları var fizik-2 için.akşama yüklerim.Umarım işine yarar.

unknownperson

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 25 Ekim 2013, 13:18:52
Serway-1 mi serway-2 mi? Yani mekanik mi elektrik kısmımı? Elimde ege'de kullandığımız ingilizce ders notları var fizik-2 için.akşama yüklerim.Umarım işine yarar.
Sanırım yanlış anladınız "Serway hariç" yazmıştım yani Serway bende de var onun dışında bir kitap arıyorum. Not olarak Fizik 1 de 2 de olur şuanlık acil olarak 1 lazım ama 2 yide yollarsanız iyi olur.

metaltrrocker

Yok yanlış anlamadım ama eksik yazdım.Konu içeriği olarak hangisi diye sordum serway-1 mekanik konuların işlendiği bir kitap olduğu için onu örnek vererek sormak istemiştim:) Serway 2'nin kapsadığı konuları yüklüyorum.1'in dahil olduklarını bulamayabilirim.

unknownperson

Alıntı yapılan: metaltrrocker - 25 Ekim 2013, 19:23:56
Yok yanlış anlamadım ama eksik yazdım.Konu içeriği olarak hangisi diye sordum serway-1 mekanik konuların işlendiği bir kitap olduğu için onu örnek vererek sormak istemiştim:) Serway 2'nin kapsadığı konuları yüklüyorum.1'in dahil olduklarını bulamayabilirim.
Tamam şimdi anladım elinizde ne varsa yüklerseniz sevinirim :) teşekkür ederim  ;D

metaltrrocker

https://www.dropbox.com/sh/dxyhyogvwiop3tg/JTjdXIl-VF

mesaj birleştirme:: 25 Ekim 2013, 23:58:48

Sağ üstte ayarlarda "download as zip" seçeneği var hepsini rar dosyası olarak indirebilirsiniz.Kolay gelsin:)

unknownperson

metaltrrocker

Rica ederim hocam umarım işinize yarar:)