TEKNOLOJİ GEZİLERİM_ RULMAN VE KAYIŞ FUARI

Başlatan elekTRofizikci, 20 Şubat 2014, 20:48:27

elekTRofizikci

Arkadaşlar bugün gezmiş olduğum fuardan kareleri sizlerle paylaşıyorum...

Rulman çok duyduğum aslında bizim oralarda bilye denilen parça hep çeşitlerini merak ediyordum.

Bizde elektrik elektronik makine ile ilgilendiğimize göre ve hareketli sistemler de işimizin bir parçası. Bu yüzden gitmek istedim. Çok da bir katkısı olmadı bana ama belki sizlere bir faydası olur diye düşündüm...

Ama gerçekten de rulman başlı başına bir sektör olmuş. Çoğu fuardan daha hareketliydi...

TEKNOLOJİ GEZİLERİM -5- RULMAN VE KAYIŞ FUARI
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

z

Trigger kayis ve kasnak konusunda calisan firmalara ait elinde neler var?
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

elekTRofizikci

Merhaba arkadaşım. Konunun uzmanı olmadığımdan sadece biraz gezdim, inceledim. Bir bilgim yok, elimde doküman da yok... Sadece ilgilenenler bilgilensin, daha fuarın bitmesine 2 gün varken gitmek isterlerse gitsinler diye hazırladım çalışmayı...Kusura bakma...
"elektrofizikci" adıyla facebook sayfamdan, web sitemden, youtube kanalımdan, twitterden, hotmail adresimden ve Linkedin den takip edebilirsiniz. Elektrik Elektronik ve Makine üzerine fuarlar, söküm videoları, kendin yap ürünleri, teknik denemeler, robot yarışları bu sitede www.elektrofizikci.com

z

O zaman birileri duyar diye umutlanayim.

Eger gezerseniz MXL serisi kayis ve kasnaklarla ilgili firmalari bilmek isterim.

XX_CİHAN_XX

@z hocam yarın fuarı gezme durumum var bakarım.
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.

z

Sevinirim. Ilgilendigim kayis ve kasnaklar, yazicilarda, tarayicilarda kullanilan minik narin tipte olanlar. Gerci onlardan umudum yok ama MXL serisi de isimi goruyor.

Bugune kadar Turkiye'de 10mm capinda MXL kasnak bulamadim. (Haliye trigger kayisini da)

Bir seyler bulabilirsen cok makbule gececek.

XX_CİHAN_XX

Hocam işim çıktığı için fuara gidemedim ancak işinizi görecek bir kayışçı biliyorum.
Daha önce buradan MXL tipi kayış aldık ve uygun trigger kasnak dişlileri de temin edebiliyorsunuz.
Yeri karaköy'de UZMAN KAYIŞ.  Buradan Bedri bey ile iletişime geçerseniz işinizi mutlaka görecektir.
www.uzmankayis.com
Yirmi yaşındaki bir insan, dünyayı değiştirmek ister . Yetmiş yaşına gelince , yine dünyayı değiştirmek ister, ama yapamayacağını bilir.