Haberler:

Foruma Resim Yükleme ve Boyut Sınırlaması ( ! )  https://bit.ly/2GMFb8H

Ana Menü

CCS PIC C PCWH 3.221

Başlatan ahmetu, 05 Mart 2005, 22:44:56

ahmetu

ftp://ls-labs:ls-labs@ftp.ls-labs.com/upload/PcWHUpd%203.221.exe

NOT: mevcut crg uzantılı lisans dosyaları bu versiyonla uyumlu olmadığından kurulum bittikten sonra 3.212 yada 3.215 versiyonun ccsc.exe ve pcw.exe dosyalarını kullanın.

necati

[email]entegreterbiyecisi@yahoo.com[/email]

Erol YILMAZ

3.221 i 3.206 nin exe dosyalari ile calistiriyorum. Tesekkurler Ahmetu.

ahmetu

Alıntı yapılan: "tevfik_kadi"Arkadaşlar ftp erişimi için şifre istiyor dosyayı indiremedim kullanıcı adı şifresini söyleyebilir misiniz :(

zaten linkte yazıyor

u: ls-labs
p: ls-labs

tevfik_kadi

Arkadaşlar ftp erişimi için şifre istiyor dosyayı indiremedim kullanıcı adı şifresini söyleyebilir misiniz :(

Ersin

MS i gecti bunlar, daha cuma gunu 3.218 i kurdum   :(

ahmetu

Alıntı yapılan: "swordman"MS i gecti bunlar, daha cuma gunu 3.218 i kurdum   :(

CURRENT SOFTWARE VERSIONS
Version 3.222

aslına bakarsan 3.222 de çıkmış galiba ama açıklama yazmamışlar birde linker ve program hafızasını point etme özelliğini koysalar şuna şahane olacak.

Ersin

leapftp programni kullaniyom ve su an download ediyom

tevfik_kadi

Ya kusura bakma 3.221 i görünce şaşkınlıktan oldu galiba şu an indiriyorum çok sağol  :D

Ersin

@tevfik_kadi,
leapftp programni kullaniyom ve su an download ediyom

SpeedyX

teşekkür ederim dostum, indirdim kurdum. sorunsuz çalışıyor.
yalnız ftp://ftp.ls-labs.com/upload/ burada ilginç linkler var, bakarsan iyi olur. aynı programın crack li olanı yada daha farklı rar,zip falan var.
son olarakda birşey sorayım : 221 yada 3.221 bunların arasında fark var mı? nedir?

SpeedyX

arkadaşlar birşey daha eklemek istedim.
Driver for Multimedia Card mmc_spi.c ve pic_usb.h yeni eklenmiş.
ahmet u bi ara mmc card lar için c kodları arıyordu. sanırım işini görür. ama sadece mmc :)

Kolay gelsin

ahmetu

nihayet flashfilesd-pic.zip dosyasını buldum şimdi password'u üzerinde çalışıyorum bulduğumda onu da upload ederim.

@SpeedyX
mmc_spi.c dosyasına benzer bir uygulamayı bende yaptım ama prllc firmasının yaptığı fat16 dosya okuyup yazabiliyor sıfırdan oluşturuyor dosyanın herhangi bir yerinden başlayıp (fseek) okuyup yazabiliyor yani iyi kod.

acemintel

teşekkürler ahmetu

mmengi

@ahmetu

usta flashfilesd-pic.zip dosyasının içinde ne var?