Acil malzeme ihtiyacı.

Başlatan mistek, 22 Nisan 2014, 12:53:48

mistek

Acil olarak ir2186 IRS21867 satın almak istiyorum sadece 1 adet lazım. Digikey'den sipariş vereceğim ancak 10 gün sonra gelir. Şuan elinde olan biri varsa satarsa çok sevinirim. 10 gün sonra size ir2186 ulaştırırım. Lütfen çağrımı duyun. Haydi picproje...
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

t2

Evet çok önemli birşeymiş. dikkatli olalım.
***LÜTFEN DİKKAT*** +1

elektronik

mistek

Alıntı yapılan: t2 - 22 Nisan 2014, 13:05:44
Evet çok önemli birşeymiş. dikkatli olalım.
***LÜTFEN DİKKAT*** +1

En azından dikkat çekmiş :)
boş işlerin adamı ---- OHM Kanunu: I = V/R ---- Güç Formülü: P = V*I = I^2*R = V^2/R

Mr_YAMYAM

Ben de YAMYAM'lar geliyor sandımdı ;D

mistek

Kodu bile yanlış yazdığım malzemeyi bulamamam çok normal. Malzeme belirttiğiniz linktekidir. Düzelttim şimdi.

*** IRS21867 ***

Melih1802

Şimdi Farnell den sipariş verdim. İstersen ekletmeye çalışırım sadece malzeme parası ödersin.

mistek

Hocam kaç günde geliyor bilginiz var mı?

subram

http://www.elektronark.org  Türkiyede Elektronik Kültürünü Değiştirmeye Geliyoruz

mistek

Melih1802

Alıntı yapılan: mistek - 22 Nisan 2014, 16:32:21
Hocam kaç günde geliyor bilginiz var mı?

15€ kargo + en az 20€ malzeme tutarsa ertesi gün elinde.

mistek

Alıntı yapılan: Melih1802 - 22 Nisan 2014, 17:32:41
15€ kargo + en az 20€ malzeme tutarsa ertesi gün elinde.

Sizin siparişinizde bukadar çabuk gelecek mi? En azından cumaya kadar?

Melih1802

Bu gün sipariş ettim. Hiç istisnasız yarın UPS kargo ile bende. Şu ana kadar hiç sekmedi. Üstelik Muhteşem bir paketleme var. Parayı hak ediyor.