thermometre saat projesi şema dosya

Başlatan durubay, 05 Mayıs 2005, 00:38:30

vatandas30

arkadaşlar başıma gelen bir problemi söyleyeyim.
birkaç ay evvel bir saat-termo yapmıştım. şemasını ve kodlarını da foruma göndermiştim. saat bazen duruyordu. sebebi de şu imiş. aynı hat üzerinde (yani aynı prizde mesela) bir cihaz taktığımda duruyormuş. pazartesi günü saati çalıştırdım. bir süre sonra ısı kontrollü havyayı da çalıştırınca (aynı prize takılı) saatin osilatörü durdu. rtc nin osilatörünü değiştirince düzeldi. aklınızda bulunsun.

sahinler64

slm.kusura bakmayın arkadaşlar sizlerden bir isteğim olacak.forumda arastırdım fakat bulamadım.daha önce verilmisti ama linklerde çalışmayınca yazmak zorunda kaldım.4 digitlik saat ve termometre projesine ihtiyacım var.yani saniye kısmı olmayacak ve - li dereceleri okumayacak.elinde mevcut olan bir kardeşim mutlaka vardır tekrar özür diliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.
allah yardımcımız olsun...
SAYGILARIMLA...

obs

x-fi kardeş layout için yazdığın link bozulmuş tekrar atabilirmisin
şimdiden tşkler

babali

arkadaşlar verdiginiz lınklerın bi cogu calışmıyor tam projesinin bitmiş hali devrenın hex dosyası ve şeması varmı
lınkı vere bılırmısınız

bzirapli

bu saatlere timer ileve edilebilirmi?

Ben busaatten okula yapacağım 40 dakikanın sonunda 10 dk geri saysın ve öğrencilerin kalan zamanı görsün istiyorum bunu nasıl yaparım.

the_mao

yeni link verirseniz arkadaslar hex ve şemanın çok sevinecez

ahmetyilmaz871987

arkadaslar kusura bakmayın ben biraz ileri gidecegim  bana acil olarak bu şekilde bir devrenin baskı devre+sema+programı gerekli okul için myo projesi olarak yardımcı olacak arkadaslara minnettar olurum hatta bayağı bir minnettar olurum  yardım edecek ve edemeyecek olan bütün arkadaşlara teşşekür ediyorum!
msn:ahmet_bjk_yilmaz@hotmail.com
e-mail: ahmetyilmaz1987@gmail.com
ahmet yılmaz

ground

@ahmetyilmaz871987

Başlıkta yeteri kadar bilgi mevcut.

Bu şekildeki istekleriniz "bazı" insanların şeytani içgüdülerini devreye sokacak yapıda. Lütfen sitemizden bu şekilde yararlanmaya çalışmayın biz hazırcılığa destek değil.. öğrenmeye destek oluyoruz.

İyi Çalışmalar.
⌒╮'╭⌒╮⌒╮.
╱◥██◣                  
| 田︱田田|              
╬╬╬╬╬╬╬╬╬

Picproje - Sözde değil özde paylaşım..

ahmetyilmaz871987

ground cok haklısın biliyorum ama cok acil olmasından dolayı bunu söylemek zorunda kaldım! yinede uyarın için teşekkür ediyorum!sevgili ete arkadasımızada cok tesekkür ediyorum!
ahmet yılmaz

murbay

Arkadaşlar http://murbay.50webs.com adresinde Termometre-Saat projesinin hem masaüstü saat hemde 10cm displayli duvar saati şeklinde tüm detayları var. Ancak saat şuan biraz ileri gidiyor...
Açıklayıcı olun, gizemli yazmak maharet değildir...

ahmetyilmaz871987

ellerine saglık cok güzel olmuş!
ahmet yılmaz

murbay

Ahmetyılmaz kardeşim cevaplarına dikkat ettim, gereksiz yere ünlem "!" işareti kullanıyorsun. Yanlış anlamalar olabilir.
Açıklayıcı olun, gizemli yazmak maharet değildir...

ahmetyilmaz871987

uyarının için teşekkürler. ama kimsenin yanlış bişey anlayacağını sanmıyorum.
ahmet yılmaz

skaty31

murbay beyi tebrik ediyorum hem siteden dolayı , hem de hassasiyetinden dolayı.

yildizelektronik

Arkadaşlar ETE hocamızın yaptığı devreyi tekrar upload edebilirmisiniz link den silinmiş de.Herkese kolay gelsin ;)