Haberler:

Eposta uyarılarını yanıtlamayınız ( ! ) https://bit.ly/2J7yi0d

Ana Menü

ingilizce öğrenmek

Başlatan frederic, 22 Temmuz 2015, 23:18:22

mufitsozen

Alıntı yapılan: RaMu - 26 Temmuz 2015, 23:29:58
@mufitsozen hocam şu söz bana bir yerden tanıdık geliyor :)
......

Sende bu @mufitsozen amma ilginc laflar ediyor, ne kadar karizmatik adam diyordun, gercek tum ciplakligiyla ortaya dokuldu, takke dustu kel gozuktu yada karizma cizildi diyorsun!  :D

olsun, bu forumdaki bir kisi bile artik herseyin fiyatina bilmek yerine degerini dusunmeye basladiysa, benim karizma 10,100,1000 kere daha cizilsin ben raziyim  ;)

bu arada baska birileride "demekki bende kitap okusam, @mufitsozen gibi buyuk ve onemli gozuken laflar edebilirim diye dusunurse" dahada guzel!  :)

mesaj birleştirme:: 27 Temmuz 2015, 09:55:06

bu arada insanlari en cok rahatsizlik eden durumlarin basinda yanlizlik gelir. Sair soyle yazmis:
Alıntı YapYANLIZLIK
Bilmezler yalniz yasamayanlar,
Nasil korku verir sessizlik insana;
Insan nasil konusur kendisiyle;
Nasil kosar aynalara,
Bir cana hasret,
Bilmezler.

Akilli biride soyle demis (@RaMu musaade et onuda genc beyinlerden biri arastirsin, kim demis, niye demis diye)

Alıntı YapWe read to know that we are not alone.

ama okurken dikkat etmek lazim:
Alıntı Yapbest moments in reading are when you come across something – a thought, a feeling, a way of looking at things – which you had thought special and particular to you. And now, here it is, set down by someone else, a person you have never met, someone even who is long dead. And it is as if a hand has come out, and taken yours.
Aptalca bir soru yoktur ve hiç kimse soru sormayı bırakana kadar aptal olmaz.