Devreyi kurduk diyelim kilifini nasil nerede yaptiriyoruz

Başlatan sifirzero, 25 Ekim 2015, 22:28:26

sifirzero

Elektronik devreyi yaptik.bunu nasil bir şekil icinde hazir halde yapan yerler neresi.mesela ornek olarak termometre cihazi hazir kutu icinde mesela telefonlar mesela elektronik balast ,zil vb urunler nasil kaliba ve şekline sokan firma hangileridir veya kimlerdir yardimci olabilirmisiniz arkadaslar
sifirzero.blogspot.com [email]sifirrzero@gmail.com[/email] iman hem nurdur hem kuvvettir

OG

İşte zurnanın zırt dediği yer.
Ülkemizde bu iş biraz sorunlu.

Önce kutu/kasa/ambalaj belirlenip tayin edilecek sonra devre yapılacak.

Belirli kutu firmaları var Altınkaya gibi, veya ithal kutu getirenler var etken elektronik gibi. Veya siz bulup getireceksiniz.

Veya işin bütçesine değecekse kalıp yaptıracaksınız.

Ambalaj sessiz satıcıdır.

Çinde ambalaj, kalıp sanayi çok gelişmiş, çok uygun fiyatlara bu işleri yapıyorlar. O sebeple de ürün satışı kolaylaşıyor.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

sifirzero

Ustam bu iş cok onemli yaptigin devre ciplak kaliyor.kendin kilifi ayarlayinca birseye benzemiyor.bu işe olanak saglanirsa cok urun var bu şekilde pazar bulacak.
sifirzero.blogspot.com [email]sifirrzero@gmail.com[/email] iman hem nurdur hem kuvvettir

OG

Devlet desteği devlet desteği deyip duruyoruz ya. Bu alan, devlet desteğini (hangi şekilde olabiliyorsa) alması gereken ilk sıralarda olması gerekiyor.

VİKO benden bir ürün talep etmişti. Ben de "buna yeni kalıp gerekir" gibi bir laf etmiştim.
Kalıphanelerini görünce ne cüce bir laf ettiğimi anladım  :D

Piyasada kalıpçı ile uğraşacağım dersen adamı bin pişman ediyorlar.
Kendi kalıphanen olmalı, kalıpçıların olmalı.
FORUMU İLGİLENDİREN KONULARA ÖM İLE CEVAP VERİLMEZ.

tekosis

3d yazıcılar bu işte bir kolaylık sağlamaz mı?
İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendin bilmezsin, bu nice okumaktır.

M.Salim GÜLLÜCE

Sanırım en kolayı önce kutuya bakıp sonra bulunabilen kutuya göre devre yapmak. :)

sifirzero

Akillica bir secenek ama herzaman olmaz galiba.og kardesim bilgilerin icin cok saolasin baktim altinkaya guzel bir is yapiyorlar.Allah razi olsun sizden.

RaMu

Bulunan kutunun delinmesi kesilmesi için nasıl yöntemler var?
Sorularınıza hızlı cevap alın: http://www.picproje.org/index.php/topic,57135.0.html

Melih1802

Ücreti mukabilinde Altınkaya istediğin gibi kesim yapıyor.

makdeniz

Alıntı yapılan: RaMu - 26 Ekim 2015, 09:54:59
Bulunan kutunun delinmesi kesilmesi için nasıl yöntemler var?

Altınkaya'ya yaptığınız ölçüleri veriyorsunuz; en son 20 kutu için kutu başına  7 TL kesim ücreti aldılar.
Karanlık olmadan aydınlık, Ölüm olmadan yaşam mantıksız.

erkan614

sifirzero

Ornek gece lambalari pazardan 3 liraya aliyoz onda bile kilifi var.seri uretim yapmislar