Başka Bir Şey

Başlatan ByTEK, 17 Eylül 2016, 01:56:37

ByTEK

Henüz benim gibi keşfedemeyen arkadaşlarımıza gelsin.. Hayalimdeki çalışma tarzı işte bu..

! No longer available

Bölüm 1

! No longer available

Bölüm 2

! No longer available

Bölüm 3

! No longer available

Bölüm 4

! No longer available

Bölüm 5

! No longer available

Bölüm 6

! No longer available

Bölüm 7

! No longer available

Bölüm 8

! No longer available

Bölüm 9

! No longer available

Final Part 1

! No longer available

Final Part 2

https://www.youtube.com/watch?v=gCPo-zknA7g

Final Part 3

! No longer available

CaFFeiNe

bölüm 9 povie' yi @z hocama tavsiye ediyorum, video dersler/anlatımlar için çok işine yarar bence

ByTEK

@CaFFeiNe sana katılmadan duramayacağım. @z ve diğer bir çok hocamıza gerekli bir aparat..

Bu videoları izledikten sonra iş dünyasına bakış açık değişti ve kafamda kendi kendime sorguladığım bir sürü şey oluştu..

z

Çok merak ettim. İşyerinde çalışıyorum ve maalesef videolara bakamıyorum.
Bana e^st de diyebilirsiniz.   www.cncdesigner.com

ByTEK

Alıntı yapılan: z - 17 Eylül 2016, 13:03:40
Çok merak ettim. İşyerinde çalışıyorum ve maalesef videolara bakamıyorum.

Hocam size tavsiyem ilk fırsatta mutlaka videoları izleyin.

mesaj birleştirme:: 17 Eylül 2016, 13:09:50

Aramızda videodaki firmada çalışan var mı ? yani edelkrone firmasında ?

trinity

Bu tarz tasarım ofislerini genelde Amerika görüyoruz. Parlak fikirleri olan yaratıcı gençleri milyarder zenginler Manhattanda lüks plazalara yerleştirip dolgun maaşlar vererek destekliyorlar. Bunlar genelde serbest zamanlı çalışıyorlar.

Ama Türkiyede böyle bir sistem yok, açıkçası böyle fikir avcısı Türk zenginleri de yok. Bu arkadaşlar bir şekilde bir yerden finansal destek bulmuşlar. Umarım başarılı olurlar. 

HexfeT

Bir yıldan fazla oldu bu videoları izleyeli. Açıkçası pek ciddiye almadım ben. Apple'ın aşırı abartılı sunum videolarını anımsattı. Biraz parası olup ceo'culuk oynamak isteyen hevesli biri ve etrafına topladığı insanlar gibi algıladım. İşin şov kısmı tamam ama gerisi gelmedi galiba.

"Başka Bir Şey" adında youtube kanalları vardı. Şimdi baktım, kanaldaki bütün içerik silinmiş. Şimdiki videolar daha önce başkalarının indirip yükledikleri. Harç bitti yapı paydos oldular galiba.

ByTEK

Ben yeni keşfettim ve videoları toplayıp kendi kanalımdan yayımladım. Bu sayede silinirse benim kanalımda devam eder. Videoların bitiminden sonra online site kurup oradan devam etmişler ama oda kapanmış.

Sitesine girdiğimde aşağıdaki yazı karşılıyor bizi.
https://www.baskabirsey.online/

Başka Bir Şey'e olan ilginizden ötürü teşekkür ederiz.

"Başka Bir Şey" projemizi askıya almış bulunuyoruz.
Sebebi, yaptığımız şeyin doğruluğunu sorgulamak ve
yaptığımız şeyin adını hak edip etmediğinden emin olmaktır.

Eğer projeye geri dönmeye karar verirsek haberdar olmak için
aşağıdaki formdan e-mail adresinizi bırakarak listemize kayıt olabilirsiniz.

Tekrar görüşmek ümidi ile...

hgs

Edelkrone firması video sektörüne yaptıkları ürünlerle iyi para kazanıyor. Videolardaki sunumlar edelkrone ana ugrasları ile cok alakalı değil.

Slider plus ürününü alt ekipmanları ile sepete ekleyince 8k TL civarında tuttu.
Povie 140 TL.

Bu ürünlerin daha cok avrupa ve amerikadaki müşteriler için hazırladığını da düşünmek gerek.

Videoların kaldırılma sebebi meçhul. Başlarına bir takım sorunlar gelmiştir. Türkiye burası bu tip durumların olması normal.

X-Fi

Abi biz bir APP yapacaz öyle bir APP yapacaz ki uçacak kaçacak  ;D üff çok iyi oynadılar. sizi gidi sizi  ;D

Bence buradan çıkarılacak tek ders şu, bunları izleyip de gaza geliyorsanız yanlış yoldasınız demektir. :)
http://www.coskunergan.dev/    (Yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir.)

t2

Megabaytlar gidiyor,  para yazıyor. izlemeyinn.

aspcibertan

Başkabirşey youtube kanal adı idi, edelkrone firması ürünleri geliştirmeye devam ediyor, sanırım ABD ofisi de açmışlar, SSL sertifikası öyle gösteriyor. İstanbul ve Ankara ofislerine bakabilirsiniz. Başlangıç yatırımı baya yüksek olsa gerek ki o ofisleri kullanabiliyorlar:)

ByTEK

@t2 pardon herkes bizim gibi sınırsız kotasız kullanmıyor :)

Hocam kaldımı halen böyle durumlar :) gitmesin Megabaytlar ve paralar...

zamzam23

şu konuyu biraz daha açıklayıcı yazsanız nasıl olur?

ByTEK

Alıntı yapılan: zamzam23 - 18 Eylül 2016, 01:15:33
şu konuyu biraz daha açıklayıcı yazsanız nasıl olur?

Anlamadigin nedir hocam ?@zamzam23